Поради

Чим зручна зернодробилка для невеликого господарства?

Зернодробилка – це пристрій, який подрібнює зернові та бобові корми. Дробарку для зерна застосовують у господарстві для рогатої худоби. Так як організм цих тварин не пристосований для травлення цілісних зерен. Якщо подрібнити їжу, то вона краще засвоюватиметься, і це сприяє хорошому обміну речовин у тварини. Але крім позитивного впливу на життєдіяльність худоби, зернодробилка робить рутину господаря простіше. Якщо порівнювати ті обсяги корму, що переробляється за годину вручну з роботою крупорушки, то природно різниця в бік пристрою очевидна. Крім кількості корму, крупорушка для дому економить і час і витрачені сили.

Якщо ви думаєте, що зернодробилка зручна тільки в масштабах великих ферм, то ви помиляєтесь. У магазині Кроппер представлені моделі на різні потужності та типи кормів. Якщо ви використовуєте комбінований корм, то пристрої зі змінними механізмами для соковитих плодів або стебел теж можна розглядати до покупки.

Плюси зернодробилки в умовах невеликого господарства

Крім вищевказаних покращень рутини господаря та обміну речовин у тварини, існують й інші переваги до купівлі зернодробилки для не масштабного господарства.

Підвищення засвоюваності у рогатої худоби має ще один плюс, крім поліпшення травного тракту. Оскільки корм добре засвоюється, те й відчуття насичення у тварини настає швидше. Відповідно, кількість продуктів, що витрачаються менше, що призводить до економії.

Така сама ситуація відбувається і з птахом. Якщо пернаті харчуються цілісними зернами, вони споживають дрібні камінці. Вони допомагають подрібнювати їжу у шлунку. Зернодробилка видає вже готове подрібнене зерно, і це робить процес набору маси у птиці швидше.

Крупорушка проста у використанні. Щоб розібратися в принципі роботи, достатньо ознайомитися з інструкцією. Мінімальна кількість деталей та знімних елементів сприяє безпеці та надійності.

Зернодробилки мають цінник від 2000 до 4000 гривень. Також є міні-крупорушки, вартість яких від 1300 гривень. Бюджет, що витрачається, швидко окупиться тим зекономленим кормом, часом і вашими силами.

Зернодробилка для домашнього господарства може бути різних форматів, переробляти різний обсяг та тип корму. Якщо поставити собі за мету знайти крупорушку для умов невеликого поголів’я, то можна з легкістю задовольнити свій запит. Серед асортименту магазину Кроппер, ви точно знайдете відповідну до ваших критеріїв.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.