Поради

Чищення зубів в центрі Києва

Чисті зуби забезпечуються гарну посмішку і здоровий зовнішній вигляд, а чисті зуби без відкладень можна отримати за допомогою професійного чищення зубів в центрі Києва.

Що це?

Процедура чищення зубів є безболісним способом очищення емалі від нальоту і каменю. Після чищення зубів повертається білизна, підвищується місцевий імунітет і зменшується патогенна мікрофлора.

Навіщо вона потрібна?

Щоденний домашній догляд видаляє наліт тільки на легкодоступних місцях, а в інших він накопичується у великих кількостях. Наліт – це маса, що покриває плівкою зуб, яка складається з патогенних мікроорганізмів, слини і залишків їжі. Велика кількість нальоту у важкодоступних місцях перетворюється в бляшку, яка в подальшому твердне.

Зчистити її самостійно дуже складно, так як вона не піддається впливу води або слини, завдяки чому постійно збільшується в розмірі і ущільнюється. Так з’являється зубний камінь, які призводить до розвитку карієсу і пародонту.

Кому вона потрібна?

Людині рекомендована чистка зубів, якщо присутні наступні негативні ознаки:

Візуальне наявність зубного каменю. Сірий, жовтий або білий наліт, який твердий на дотик і не зчищається щіткою.
Присутній неприємний запах з рота.
Неприємні відчуття в роті, наприклад, печіння або свербіж.
Помітне осідання ясен чи її кровотеча.

Заборонено проводити чистку, якщо в організмі є сильні запальні процеси, тому що вона може погіршити ситуацію. Інші протипоказання орієнтовані під певну категорію людей, наприклад, дітям не рекомендується робити ультразвукову чистку.

методи чистки

Розділяють кілька методів чищення:

Механічна процедура. За допомогою кюреток чистка виконується вручну лікарем.
Ультразвукова. Камінь і наліт видаляються за допомогою ультразвукових хвиль. Тривалість чищення приблизно 40 хвилин. Не рекомендується цей вид чищення вагітним жінкам і дітям.
Лазерна. Лазер нагріває відкладення, які в подальшому змиваються водою. Процедура не рекомендується власникам зубних імплантів, якщо є пародонтит, тріщини на зубах або вони мають гіперчутливість.
Гігієнічна. У цьому методі використовується електрощітки з гумовими насадками. Лікар вручну прочищає зуби за допомогою фторідсодержащей абразивної пасти.

Професійне чищення зубів в центрі Києва захищає ротову порожнину людини від ризику розвитку різних захворювань і забезпечує гарну посмішку і здоровий зовнішній вигляд.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.