Поради

CMS Joomla: основні можливості та вимоги до вибору хостингу

Платформа Joomla сьогодні вважається однією з найбільш популярних і затребуваних для розміщення інтернет-проектів. За допомогою даного движка запустити сайт може навіть початківець веб-фахівець, причому для настройки і подальшого супроводу не потрібні особливі навички. Joomla дозволяє створювати і розвивати навіть найскладніші проекти.

Доступність вважається одним з ключових переваг. Сам движок безкоштовний, тому дуже затребуваний серед новачків. Якщо проект тільки запускається, у вас обмежений бюджет, Joomla стане одним з найбільш прийнятних варіантів. За допомогою такої системи можна зробити дійсно унікальний сайт, при цьому не доведеться витрачатися на послуги верстальників, дизайнерів і т. Д.

Для даної платформи характерна простота установки. Запустити проект зможе навіть людина, яка жодного разу раніше не працював з сайтами. Движок пропонує різні шаблони, які можна доробити самостійно. При необхідності в Мережі легко знайти різні доповнення. За спеціальні інструменти доведеться доплатити. Для роботи з плагінами не потрібні особливі навички, не буде зайвим ознайомитися з декількома відеоуроками.

Запуск сайту на цій CMS можливий на будь-якому хостингу, так як платформа універсальна. Якщо мова йде про великий проект, від безкоштовних варіантів краще відразу відмовитися. Вибираючи платний хостинг, ви зможете бути впевнені в стабільності роботи вашого сайту. Чим вище рейтинг компанії-хостера на ринку, тим якісніше надані послуги. За посиланням https://onehostplanet.ua/ru/cms/joomla можна придбати недорогий хостинг для Joomla.

Переваги та особливості CMS

Платформа Joomla характеризується наступними особливостями:

  • Відкритість. Система виключає наявність закритих компонентів. Відкритий вихідний код дозволяє веб-майстру самостійно вносити будь-які зміни в роботу проекту. Саме ця особливість привертає розробників. Joomla – ідеальний варіант для тих, хто робить сайти на замовлення. У цій CMS є одне серйозне обмеження – вносити зміни в ліцензію не можна, так як це порушить авторські права розробника.
  • Величезний вибір модулів і інструментів. Вперше CMS з’явилася в 2005 році. За роки роботи система не раз удосконалювалася, оновлювалася. Це призводило до появи нових компонентів і доповнень. У систему додавалися галереї, CMS інтегрувалася з іншими
  • двигунами. Регулярне вдосконалення платформи дозволяє веб-фахівцям створювати унікальні продукти.
    Простота і практичність. У більшості двигунів використовуються складні адміністративні консолі, що ускладнює процес управління. Це може привести до труднощів при виконанні найпростіших дій. Що стосується Joomla, то це простий і зручний варіант, де передбачений весь необхідний функціонал.
  • Русифікація. Більшість доповнень і модулів русифіковане, що виключає можливі складнощі з налаштуванням і управлінням. Якщо в сюжеті вас плагін російську мову відсутній, то, швидше за все, скориставшись пошуком, ви знайдете русифікатор.
  • Оновлення. Розробники CMS працюють над вдосконаленням движка, постійно додаючи нові інструменти і модулі, що гарантують безпеку і захист проектів. У кожному оновленні усуваються певні проблеми.
  • Допомога. Якщо при використанні системи виникнуть складності, користувач завжди зможе отримати відповідь на будь-яке питання.
  • Дана платформа затребувана, тому в Мережі можна знайти безліч тематичних форумів і груп підтримки.

Крім того, Joomla пропонує користувачам багаторівневе меню, що дозволяє швидко і якісно все налаштувати, не маючи особливих навичок. Витративши трохи часу, ви зможете самостійно додати, що випадає, нові вкладки, відредагувати параметри фільтрів і т. Д. У цій платформі передбачена повноцінна система реєстрації, що включає в себе 9 груп користувачів, кожна з яких отримує певні можливості і права.

Ця CMS відмінно підходить для запуску онлайн-магазинів, оскільки передбачає додаткові модулі для проектів e-commerce. Наприклад, за допомогою JoomShopping можна запустити торговельну площадку, додавши до 70 позицій для продажу. Цей інструмент безкоштовний і досить легкий, створює мінімальне навантаження на хостинг. Для запуску повноцінного унікального магазину можуть знадобитися додаткові розширення.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.