Поради

Data Science Specialization: кому буде корисний курс

Широко поширений термін Data Science означає роботу з величезною кількістю неструктурованих даних

Це може бути статистика спортивних змагань, інформація за запитами в пошукових системах, інформація про погоду та ін. Щоб працювати з такими базами даних, необхідно використовувати метод машинного навчання. Він затребуваний у великій кількості галузей. Фахівці Data Scientist повинні пройти спеціальне навчання, щоб аналізувати, систематизувати інформацію і робити правильні прогнози. Навчальний IT центр DEVrepubli пропонує бажаючим пройти навчання на онлайн курсі Data Science Specialization. Залишити заявку можна на сайті центру https://devrepublik.com/ru/data-science-specialization/.

Навчальний онлайн курс Data Science Specialization складається з трьох підкурсів:

  • Python для Data Science. Розрахований на випускників університетів з аналітичним і математичним складом розуму.
  • Математика і Статистика для Data Science. Студентам пропонують вивчати поняття лінійної алгебри, статистики, теорії відносності.
  • Машинне Навчання. Курси охоплюють алгоритми, які застосовують, коли відома одна змінна. Створення надійного продукту залежить від правильного тестування моделі.

Курси розраховані на студентів, які вже мають поверхневі поняття в Data Science, і бажають вивчати це поняття поглиблено. Машинне навчання Python дає можливість оволодіти навичками найбільш затребуваних мов програмування. Серед курсів Дата Сайнс в DEVrepublik можна підібрати програму навчання для новачків, фахівців середнього рівня, які бажають розширити свої знання в цій галузі.

Перевага курсів Data Science Specialization в DEVrepublik

Навчатися на курсах Data Science Specialization можуть жителі всієї країни, оскільки заняття проходить в віддаленому форматі. Якщо є бажання, можна пройти офлайн-курс. Студентам пропонують вигідні умови навчання:

  • Новачки можуть отримати знання в необхідній галузі, не витрачаючи час на повторення знайомого матеріалу.
  • На навчальній платформі DEVrepublik і каналі YouTube розміщені навчальні матеріали та відео. Можна звернутися до додаткових ресурсів в будь-який момент, щоб повторити матеріал.
  • Data Science Specialization розрахований на людей, які шкодують повністю зануритися в професійний аналіз і прогноз даних.

Перед початком навчання студенти проходять вступний тест, щоб можна було визначити, на якому рівні їм буде комфортно навчатися. Після завершення навчання студенти проходять фінальне тестування, результат якого буде відображатися в отриманих сертифікатах. Вартість курсу можна дізнатися після заповнення анкети на сайті компанії DEVrepubli.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.