Поради

Де беруть відпрацьоване масло

Екологічна безпека залишається гострим питанням в новому десятилітті. Про діяльність людини сьогодні залежить, як будуть жити люди завтра. Компанія Екоінтел, як ніхто інший, розуміє важливість збереження чистого середовища, і займається безпечної переробкою масел, які використовуються в промисловості.

Що таке відпрацьоване масло?

Робота всіх автомобілів, машин на виробництві неможлива без використання масел. Це продукти нафтопереробки, які сприяють продовженню періоду експлуатації пристроїв. Всі масла мають термін придатності, оскільки в процесі роботи верстата або двигуна під впливом різних факторів масло втрачає нормальний стан, і вже не може виконувати свої функції. Використовувати старе масло не можна, це може привести до поломки техніки.

Старе масло зливають і замінюють новим. Але ось куди подіти непридатну рідина? Якщо просто вилити, можна надовго забруднити ґрунт. Прогресивним рішенням стало впровадження переробки використаних мастил. Цей спосіб сприяє збереженню зовнішнього середовища.

Прийом відпрацьованого масла в Екоінтел

Компанія Екоінтел скуповує відпрацьовані матеріали на території всієї країни. В наявності все необхідне обладнання для переробки, щоб повернути старому маслу колишні характеристики і знову пустити його в експлуатацію. Компанія виконує кілька етапів очищення сировини:

  • Позбавлення від точної механіки.
  • Перегонка вакуумом.
  • Роботи по спеціальному очищенню за допомогою сучасних фізико-хімічних методів.
  • Мікрофільтрація.

Перероблені масла всього трохи поступаються за якістю новим змащенням. Всі процеси проходять на сучасному новому обладнанні, яке може собі дозволити тільки надійна компанія.

Екоінтел гарантує клієнтам, які звернулися за послугами, покупку масла в будь-якій кількості за високою ціною. В окремих випадках фірма готова надати спеціальну тару для транспортування або самостійно забрати сировину.

Серед інших особливостей роботи:

  • дотримання обумовлених термінів виконання роботи;
  • індивідуальний підхід до кожного замовника;
  • своєчасна оплата при покупці старого мастила;
  • укладення договору і суворе дотримання його умов;
  • оперативність роботи;
  • самостійне відкачування масла.

Консультацію просто отримати за контактними номерами телефонів, а також в письмовому вигляді. Для цього необхідно заповнити коротку форму, вказавши ім’я, адреса електронної пошти, написати питання.

Компанія працює за ліцензією, виданою Міністерством екології та природних ресурсів України.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.