Поради

Де дізнатися деталі про зелений тариф

На сайті компанії Atmosfera ви зможете легко дізнатися про тих подробицях зеленого тарифу, який є зараз досить популярним

Тепер пора перейти до самої теми. Що ж собою являє зелений тариф і чому він так відомий?

Так ось, якщо ви хочете не тільки споживати, але і отримувати вигоду, то вам варто стати учасником спеціальної фінансової умови, яка дозволяє господарствам продавати електрику, яку виробили домашні станції або ж сонячні. Це потрібно для того щоб абсолютно кожна людина мала електрику у вільному доступі.

Якщо ви підключені до зеленого тарифу, то за рік ви легко можете заощадити пристойну суму грошей, починаючи від 48 тисяч гривень і закінчуючи 173 тисячами. Хоча і ці позначки не потрібно вважати остаточними.

Детальніше про зелений тариф від Atmosfera ви зможете прочитати на нашому сайті у вільному доступі в будь-який час дня чи ночі :

Ціна, за якою домогосподарства можуть продати електроенергію, більше ніж в 3 рази перевищує ціну, за якою вони її купують для своїх потреб – 4,25 грн/кВт⋅г (продаж) проти 1,68 грн/кВт⋅г (купівля).

Це дуже вигідно, однак, існує одне обмеження – до «зеленого тарифу» можна підключити домашню сонячну електростанцію потужністю до 30 кВт (для більш потужних станцій існує спеціальний зелений тариф для підприємств).

Ми рекомендуємо підключити зелений тариф. Ви перестанете, кожен день переживати про своє майбутнє і будете спокійно прокидатися вранці. Саме ключове полягає в тому, що особисто вам нічого не потрібно робити, адже за вас все вирішують і оформляють наші фахівці, які є висококваліфікованими людьми.

Якщо вам потрібно дізнатися чи уточнити відповідь на будь-яке ваше питання, то ви в будь-який момент можете написати нам або ж зателефонувати за номером телефону +380 44 545-71-04. Консультація з менеджерами проходить на безкоштовній основі, а ви в свою чергу, за цей час дізнаєтеся, як точно підключиться до представленого тарифу і почати економити свої гроші, вкладаючи їх в себе, дітей і своє майбутнє.

Підключення з усіх боків проходить непросто, так як у всіх аспектах дана ситуація досить напружена. Особливо найбільше запитань викликають юридичні питання. Але, якщо ви звернетеся до нас в компанію, то наші працівники подбають про те, щоб всі паперові питання вирішилися швидко і без проблем.

Також на нашому сайті ви зможете ознайомитися з іншими операціями, які також можуть бути вам цікаві. У будь-якому випадку, ми вас завжди чекаємо і готові вирішити всі ваші проблеми, не зажадавши від вас величезних сум грошей.

Голос Сокальщини на GoogleNews