Поради

Де краще купити саджанці квітів?

Кожен садівник хоче, щоб його ділянка виділялася на тлі інших і радував очі. Для цього саджанці ретельно вибираються, розподіляються по периметру, поливаються за графіком. Однак в першу чергу потрібно купити необхідні рослини. Дізнайтеся, де краще це зробити, і покупка згодом не розчарує.

Придбання в інтернет-магазині

Найпростіше купити саджанці квітів на віртуальних торгових майданчиках. У цього способу такі переваги:

  • можливість порівняти ціни в різних інтернет-магазинах;
  • шанс придбати рослини з хорошою знижкою;
  • широкий асортимент;
  • можливість повернути товар і інші.

Віртуальні торгові майданчики конкурують між собою. Це грає на руку клієнтам. Кожен інтернет-магазин намагається запропонувати максимально низькі ціни. У цього можна добре заощадити. Одночасно продавці поширюють промокодом. Завдяки їм легко отримати додатковий дисконт. У підсумку покупка обійдеться на 5-20% дешевше. При цьому здійснити оплату можна готівкою або за допомогою кредитної картки. Якщо товар виявиться неналежної якості, є можливість обміняти його або отримати гроші назад.

Інтернет-магазини часто пропонують ексклюзивні сорти саджанців. Вони коштують дорожче звичайних, але дозволять ділянці виділитися на тлі інших. Незвичайні квіти перетворять його, а перехожі не зможу відірвати очей.

квіткові магазини

Більшість садівників воліє купувати саджанці в квіткових магазинах. У цих торгових майданчиків наступні переваги:

  • широкий вибір кольорів;
  • можливість відібрати найкращі саджанці;
  • середньоринкові ціни та інше.

У порівнянні з віртуальними торговими майданчиками ціни на саджанці в квіткових магазинах вище. Це пов’язано з тим, що власникам потрібно оплачувати оренду, заробітну плату продавцям та інші витрати.

Крім цього, щоб знайти підходящі сорти рослин доведеться витратити не менше 3-5 годин. Не завжди необхідні екземпляри є в одному магазині. У підсумку доведеться їздити по місту в пошуках оптимальних варіантів.

Місцеві квіткові ринки

Деякі садівники вважають за краще купувати саджанці на ринках. Їх приваблює низька вартість рослин. Більш того, можна домовитися про знижку в 10-20%. Приватники із задоволенням йдуть на поступки, якщо клієнт купує велику партію.

Однак різноманітністю асортимент похвалитися не може. Найчастіше продаються найпоширеніші сорти. Проте можна добре розглянути екземпляри і вибрати найбільш підходящі.

Якщо вдома виявиться, що товар не той, який хотілося б, обміняти його буде вкрай складно. Найчастіше приватники орендують місце на ринку на 1-2 дня. Як тільки розпродадуть товар найближчим часом не з’являються.

Ще один мінус квітковим ринків – частий обман покупців. Продавці йдуть на різні хитрощі, щоб збути товар. В результаті видають більш дешевий сорт саджанців за дорогою. Непрофесіоналові відрізнити один від іншого вкрай складно. Обмані покупець дізнається лише через кілька місяців, коли рослина прийметься, зацвіте.

квіткові ярмарки

У великих містах України часто влаштовуються квіткові ярмарки, де можна придбати саджанці різних сортів. Асортимент широкий, продавців багато. При бажанні можна знайти рідкісні екземпляри.

Ціни різні, при цьому є шанс поторгуватися і придбати рослини за нижчою вартістю. Однак недоліки у ярмарків аналогічні тим, що є у квіткових ринків. Тривалість заходів становить 5-7 днів. У них беруть участь не тільки великі магазини, а й приватники. У підсумку обміняти товар буде вкрай складно. Також підприємливі продавці можуть видати один сорт за одною.

Приватні особи

Багато садівники продають надлишки саджанців. Багато хто із задоволенням купують їх, оскільки ціна на рослини низька. Однак різноманітністю сортів продавці похвалитися не можуть. Найчастіше пропонується не більше 5 різновидів. Також рослина може виявитися не тим, яке купувалося. В результаті клумба буде не такий, як замислювалася раніше.

При покупці важливо звертати увагу на стан землі. У ній можуть міститися личинки шкідників. Квіткові магазини ретельно стежать за цим, проводячи обробку. Приватні особи економлять на хімікатах або взагалі не здогадуються, що грунт заражена. У підсумку доведеться проводитися обробку самостійно, поки шкідники не охопила всю територію.

Купівля саджанців квітів – відповідальна справа, до якого потрібно підходити скрупульозно. Якщо хочеться перетворити ділянку, краще придбати більш рідкісні сорти. Вони найчастіше продаються в квіткових магазинах і віртуальних торгових майданчиках. На ярмарках і місцевих ринках потрібно проявити пильність. Продавці нерідко обманюють, намагаючись збути товар за вищою ціною.

65768532
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.