Поради

Де краще взяти позику з поганою кредитною історією?

Позики через інтернет з поганою кредитною історією пропонують багато мікрофінансових організацій. Отримати суму можна в будь-який час. Через кілька хвилин після оформлення, сервіс перерахує необхідну суму. Потрібен тільки паспорт і трохи вільного часу!

Вимоги

Мікрокредітні компанії пред’являють прості вимоги до клієнтів. Розраховувати та отримати кредит з поганою історією може практично кожен. Досить мати українське громадянство, постійне джерело доходу, вік в межах 18-65 років.Для оформлення позики клієнту не потрібно надавати довідку про доходи. Досить мати при собі тільки паспорт.

Умови

Мікрофінансові компанії пропонують претендентам з поганою кредитною історією позики на суму до 10000 – 15000 грн.. Максимальний термін кредитування обмежений 30 днями. Оскільки ризик неповернення грошей високий, сервіси призначають високу відсоткову ставку – до 1,5% на добу. Слід зазначити, що постійні клієнти сервісу можуть розраховувати на більш вигідні умови. Організації збільшують ліміт, термін і знижують розмір відсотків.

Оформлення

Оформлення кредит без відмови здійснюється на сайті кредитора. Позичальнику потрібно порівняти кілька пропозицій і вибрати для себе найбільш вигідне. На сайті “Качай Гроші” необхідно пройти реєстрацію і підтвердити її. Після, належить вказати суму і термін кредитування на калькуляторі. Сервіс моментально розрахує розмір переплати і відобразить дату здійснення платежу.

Далі, сервіс запропонує заповнити заявку. У ній необхідно вказати місце роботи, проживання, розмір доходу, кількість утриманців, дані паспорта, спосіб отримання грошей.Анкета буде розглянута протягом декількох хвилин. Якщо рішення було прийнято позитивне, сервіс запропонує ознайомитися з кредитною угодою.Гроші будуть перераховані на вказаний рахунок протягом декількох хвилин. Витратити їх можна на будь-які потреби, оскільки позика має нецільове призначення!

як оформити кридит

Способи отримання

Клієнт може замовити переклад позикових коштів на іменну банківську карту. Офіційно пластик повинен бути оформлений на заявника. Також, гроші можна отримати на ідентифікований електронний гаманець системи. Якщо в населеному пункті заявника є офіс грошових переказів, отримати гроші можна готівкою.

Способи погашення

Здійснити платіж клієнт може скориставшись банківською картою прив’язаною до особистого кабінету, електронним гаманцем будь-якої платіжної системи, реквізитами рахунку або звернувшись в офіс банку. Перераховані способи не передбачають комісії.

Пролонгація

Якщо термін кредитування підійшов до кінця, а достатньої суми немає, варто скористатися пролонгації. Сервіс відстрочить платіж на кілька днів. Умови в кредитній угоді залишаться колишніми. Єдина умова – оплата нарахованих відсотків за дні кредитування.В особистому кабінеті належить вказати нову дату і здійснити оплату відсотків. Договір триватиме відразу. Деякі сервіси стягують комісію за надання послуги.

Дострокове погашення

Якщо є можливість повернути борг достроково, не варто чекати дати платежу. Це дозволить заощадити на відсотках, оскільки їх вираховують тільки за дні кредитування. Необхідно повідомити кредитора і дочекатися перерахунку відсотків. Сплатити борг можна будь-яким способом.

дострокове погашення кредиту

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.