Поради

Де купувати дешеві запчастини на легкові авто?

Про ремонт транспортного засобу краще задуматися заздалегідь. Автовласник зможе придбати вподобану машину, але в підсумку витрачати надто багато щомісяця на її обслуговування. Це робить експлуатацію техніки невигідною, а самого водія заганяє в боргову яму або зовсім залишає без машини.

Питання з запчастинами найкраще вирішувати заздалегідь. Це можна зробити через спеціальні сайти, приватні компанії та майстерні.

Навіть преміумного легкову техніку можна обслуговувати б / у деталями. Пропозицій такого плану багато. Це як варіанти від приватних осіб, так і від комерційних компаній. З вузькоспеціальними моделями машин справа йде складніше. Вони не настільки популярні в провінції. Це сприяє зростанню дефіциту запчастин.

Купівля комплектуючих з рук: плюси і мінуси

Зрозуміло, що при роботі з іншим автовласником заощадити простіше. Це автоматично дає можливість поторгуватися і таким чином запитати додаткову знижку. Правда, за низькою ціною можуть ховатися і проблеми:

  • Деталі зняті з автомобіля, який числиться в угоні. Таким способом реалізується велика кількість вузлів. У зону ризику потрапляють головним чином преміумні іномарки, які викрадаються частіше.
  • Комплектуючі продаються з ушкодженнями. Ховаються такі в основному за допомогою фарби, поліролі та окремих замазок. Тому деталь потрібно розглянути з усіх боків. Якщо передбачається онлайн-продаж, то потрібно завжди обговорювати варіанти повернення.
  • Елемент не відповідає оригінальній конфігурації. Сьогодні знайти аналог з Китаю можна практично на будь-яку деталь будь-якого авто. Мінусом аналогових запчастин стає короткий термін служби. Хитрі дилери видають аналоги за оригінал і змушують переплачувати друге.

З проблемою стикаються в основному ті, хто не має досвіду покупки деталей з рук. Однак потрібно розуміти, що це дає деякі плюси:

  • Автовласник економить практично в два рази. Приватним продавцям важко конкурувати з комерційними компаніями, що найбезпосереднішим чином визначає цінову політику. Навіть рідкісні вузли від преміумних авто можуть продаватися по зниженню ціни в 50%.
  • З’являється можливість знайти по-справжньому рідкісні товари. Це стосується вузлів від застарілих автомобілів, які вже не випускаються розробником. Зрозуміло, що шукати оригінальні вузли потрібно виключно у інших автовласників, а ну у офіційних магазинів.
  • Можна викупити товар без грошей. Йдеться про обмін. Деякі власники готові віддати окремі вузли і інструменти за інші корисні речі.

Коли краще звернутися на розбирання?

Співпраця з Авторозборка принесе плюс тим, хто їздить на ретро техніці. До такої категорії можна зарахувати машини різного плану. Це може бути як техніка, що вийшла більше 20-30 років тому, так і авто, які були зняті з виробництва два тижні тому.

Проблема в тому, що з цього моменту припиняється не тільки випуск машини, але і комплектуючих до неї. Це означає, що асортимент деталей, що залишився в магазинах, стрімко піднімається в ціні. Причому цінник зростає не тільки на преміумні моделі, але навіть на бюджетні.

На розбиранні покупець отримує три плюса:

  • Це можливість працювати з технікою, яка чи не зношена більш ніж на 20-30%. Розбиранні немає сенсу продавати своїм клієнтам відвертий мотлох. Тому на кожен товар дається додаткова гарантія.
  • В одному місці можна як купити деталь, так і встановити її. Для тих, хто не розбирається в нюансах ремонту, це стає великим плюсом.
    Фахівці в майстерні допоможуть в підборі деталей. Далеко не кожен вузол легко вибрати самостійно. Потрібно, щоб компонент ідеально підходив до авто.

Як правильно шукати брендові деталі?

Якщо вибір зроблено на користь самостійної покупки, головне – це не наштовхнутися на фейк або копію. Брендові деталі, які випущені офіційним розробником, можна знайти за серійним номером. Такий є як у машини і мотора, так і практично у кожного компонента, якщо мова заходить про іномарку.

Автовласникові потрібно для початку знайти цей серійний код. Важливо пам’ятати, що якщо в комбінації букв і цифр видно явні дефекти, краще від покупки відмовитися. Цілком ймовірно, що була зроблена спроба змінити набір. Це робиться, щоб заплутати покупця і не дати йому можливості перевірити нелегальну машину.

Серійний номер допоможе не тільки визначити, до якої машини підходить компонент. За допомогою цього маркування можна пробити деталь на легальність. В Україні з рук нерідко продаються компоненти, які були зняті з викрадених машин. Купівля і установка такого виробу чревата проблемами з законом.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.