Поради

Де купити автомобілі з США

Багато людей вважають за краще купувати авто з США. Придбання транспортного засобу, зібраного за океаном, має багато переваг, а співпраця з Bexhill Trading Auto гарантує юридичну захищеність покупця, багатоступеневу перевірку машини перед продажем, допомога в нестандартних ситуаціях.

Доступні автомобілі з США від Bexhill Trading Auto

Щоб придбати якісне авто, досить переглянути транспортні засоби в наявність, і вибрати відповідну модель. Купити її можна в одному з салонів, які працюють на території країни. Допомога у виборі надають фахівці, вони прораховують вартість, перевіряють документи. Заявку на покупку можна залишити на сайті, а авто доставлять в Україну за допомогою морського перевезення в контейнері (страхування товару враховується).

Клієнти Bexhill Trading Auto оцінили переваги покупки автомобіля зі Сполучених Штатів Америки:

Машини мають якісну збірку.
Авто надходять в хорошому технічному стані.
Вартість автомобілів значно дешевше, ніж в Україні або в Європі.
Транспортні засоби мають невеликий пробіг і максимальну комплектацію.
Повний комплект документів.
Як купити автомобіль з США на аукціоні

Продаж автомобіля в Україні та в США має суттєві відмінності: власник авто в Америці не займається продажем авто, а довіряє цей процес страхової компанії. Співробітники страхових, щоб заощадити час, відправляють машини на аукціони. Знайти якісне авто можна самостійно на торгах. Bexhill Trading Auto з власного досвіду рекомендує такі аукціони:

Copart. В асортименті авто різних торгових марок і років випуску, часто потрапляють машини після аварій і стихійних лих. Можна придбати вподобану модель відразу, комісія залежить від суми придбання, в середньому, 10% від вартості автомобіля.
Manheim. Продажі здійснюються на умовах ліцензії, тому це один з найнадійніших аукціонів в світі. Дуже широкий вибір машин будь-яких марок.
IAAI. На аукціоні реалізують машини після ДТП, стихійних лих, погромів. Більшість авто мають поломки, але можна знайти абсолютно неушкоджені екземпляри. Якщо машина вимагає невеликого ремонту, компанія IAAI може самостійно її полагодити.

Завдяки аукціонам можна купити не тільки машини, але і мотоцикли, сільськогосподарську техніку, човни, яхти. Компанія Bexhill Trading Auto надає допомогу в купівлі транспортного засобу на всіх етапах угоди. Отримати консультацію просто за контактними номерами телефонів і в месенджерах.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.