Поради

Де купити датчики струму і напруги

Купити датчики струму і напруги, а також налагодження плати Arduino в магазині робототехніки в Україні

Прогрес людства в XXI столітті називається технічним не тільки через те, що з’являються нові гаджети, що спрощують наше життя, а ещ і тому як людство їх використовує. Якщо ще кілька років тому повністю автоматизоване виробництво складно було уявити без участі людських рук і зусиль, то зараз же так працюють багато знаменитих концерни, які програмують новітню техніку на створення чого завгодно. Хто то називає цей замін людської праці на працю машин моторошним, але факт залишається фактом – всі сучасні програмні забезпечення та інший технологічний процес зробили наше життя простіше.

Сьогодні ми з вами поговоримо про комплектуючих роботехніки – про датчиках струму і напруги, а також про налагоджувальних платах Arduino.

Бренд Arduino

Компанія Arduino була заснована в Італії. Її основною спеціалізацією є випуск програм і апаратів для робототехніки та автоматики. Програмна складова це IDE (безкоштовний програмний скелет) для написання і компілювання програмного забезпечення, що використовується в кодуванні апаратури.

Апаратна ж частина продукції складається з відкритих плат з повністю відкритою архітектурою системи, що дає можливість доповнювати і дублювати продуктову лінійку.

Застосовується ж Arduino через інтерфейси з комп’ютером до програмного забезпечення.

Датчики струму і напруги від Arduino

Як ми вже і говорили, автоматизація деяких процесів з допомогою сучасних технологій – наше сьогодення і майбутнє, але для злагодженої і стабільної роботи цієї системи в цілому необхідні датчики струму і напруги. Подібні датчики здатні своєчасно знайти вразливі місця в системі напруги або повідомити про її перевантаження. Який принцип її роботи? Все базується на усталених законах фізики, а саме на ефекті Холла. Завдяки звичайному мідному провіднику і току створюється датчик (магнітне поле), який надалі конвертується в напругу. Датчик струму і напруги Arduino вимірює постійний і змінний струм.
Де можливо придбати комплектуючі для робототехніки?

Вашій увазі пропонується інтернет-магазин “RoboStore”, який спеціалізується на продажу датчиків струму і напруги, модулі, кріплення, квадрокоптера, набори електроніки та багато іншого. Також в наявності є налагодження плати Arduino.

Дуже широкий вибір товару, компетентні фахівці і швидка доставка як по Києву, так і в усі точки України.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.