Поради

Де купити корм для птахів

Майже кожна сім’я має домашніх улюбленців. Хтось любить собак, хтось котиків, інші птахів або рибок

Головне в цьому питанні турбота і увага. Якщо господар любить свого маленького друга, він обов’язково буде стежити за його харчуванням і раціоном. Кожна тварина вимагає свого харчування, вітамінів, білка і мікроелементів.

Якщо Ви доглядаєте за пташкою, вона обов’язково вимагає спеціального харчування. Незважаючи на те, що вони маленькі милі створіння, пернаті, в залежності від породи і розмірів, вимагають особливого типу корму, з’єднань зерна і сумішей.

Вибирати корм для птахів потрібно відповідно до їх класом:

  • Хвилясті папуги;
  • папуг нерозлучники;
  • папуг виду жако і какаду;
  • канарок;
  • Інших декоративних птахів.

У природних умовах кожна з цих птахів поводиться по-іншому, тому і вимагає різного харчування. Кожна пачка корму, яка виготовляється, передбачена і розроблена спеціально для певного виду птиці.

Для папуг великих розмірів готують низькокалорійний корм. А все тому, що вони дуже спокійні і ведуть малорухливий спосіб життя. Тому, щоб вони не набирали вагу, їм буде потрібно спеціальний корм, який містить лише малокалорійні складові.

Менші папуги вимагають багато білка, мікроелементів і вітамінів. Вони багато рухаються, тому витрачають багато енергії. Для них створюють спеціальний корм, наповнений усіма необхідними мікроелементами для енергій і здорового зростання.

Деякі класи птахів на прикладі канарок їдять тільки насіння. Вони не їдять ніяких фруктів, овочів. Тому для них також створили окремий тип корму, що складається виключно з насіння різних культур.

З чого складається корм для птахів?

Будь корм має різні складові, однак за основу беруть все одно одні складові. У корм завжди входить овес, просто і насіння. Такий корм насичує маленьких пернатих улюбленців вітамінами групи А, групи В, РР, білками, клітковиною, фруктозою і глюкозою.

Як вибрати якісний корм для пернатого друга?

Якщо Ви хочете вибрати корм для свого папуги, варто серйозно підійти до цього питання. Перш за все, при виборі звертайте увагу на упаковку, її цілісність і правильність форми. Обов’язково на упаковці повинна бути вказана дата виготовлення, термін і склад. Щоб точно вибрати якісний корм, варто відвідати інтернет-магазин Masterzoo https://masterzoo.ua/ru/catalog/ptaxi/korm-dlya-ptahiv/.Тут Ви зможете підібрати ідеальний корм для свого улюбленця.

Голос Сокальщини на GoogleNews