Поради

Де купити Lexus гібрид

Що ви думаєте про слово «гідрид»? Звичайно, це щось нове і сучасне, що поєднує найкраще від обох сполук. Гібрид може мати різні прояви, і також може застосовуватися в машинах. Сьогодні багато брендів працюють в області створення гібридних машин. Однак одними з перших успішних проектів представив Lexus. Ця компанія розробила нову модель Lexus гідрид.

Як працює гібрид?

Lexus гібрид являє собою машину, яка об’єднує бензиновий і електричний мотор. Машини з бензиновим мотором представлені на ринку ще з минулого століття. Така машина завжди вражала швидкістю і потужністю, проте вона завжди була економною і характеризувалася великими викидами в атмосферу. На зміну бензиновому мотору, недавно прийшли електричні. Однак вони зарекомендували себе малопотужними і вимагали частої підзарядки, хоча і мали перевагою безшумність і екологічність. На основі цього, розробники гібрида Lexus і моздалі гібридним мотор, який об’єднує тільки кращі риси електричного і бензинового мотора.

Основний принцип роботи гібридної машини в тому, що машина самостійно змінює роботу бензинового двигуна на електричний, в залежності від потреби. Якщо машина їде по місту, на малих обертах, вона працює на електричному двигуні. Він економний і цілком достатній для невеликих швидкостей. Якщо Ви вирушаєте в далеку подорож і стрімко набираєте швидкість, машина працює на бензиновому двигуні, адже він ідеально підходить для більших обертів. Протягом цього часу, машина автоматично заряджає акумулятор електричного мотора. Це замкнене механізм, який сам себе підживлює.

Переваги гібрида Lexus:

  • Швидкий і плавний старт машини;
  • Поєднання електричного і бензинового двигуна;
  • Заряд енергії під час руху і при гальмуванні;
  • Новий дизайн.

Щоб переконатися, що нова модель Lexus гібрид має чимало переваг, варто відвідати сайт офіційного представника в Україні lexus.ua і подивитися всі характеристики машини, а також помилуватися зовнішнім виглядом машини. Також на офіційному сайті можна замовити безкоштовний тест-драйв і випробувати машину в реальних умовах. Ви зможете переконатися, що таке поєднання дозволить Вашій машині залишатися потужною і в той же час економною. Ви зможете ефективно використовувати ресурси машини і зменшити відсоток викидів шкідливих речовин. А сміливий дизайн допоможе виділитися серед інших машин і здивувати своєю розкішшю всіх на дорогах.

Голос Сокальщини на GoogleNews