Де купити ТВ-приставку?

Технічний прогрес не стоїть на місці, і з кожним роком виробники дивують нас новими властивостями звичної техніки. В останні роки стрімко розвивається розумне телебачення. Виробники випускають Smart TV, проти яких звичайні телевізори значно поступаються. Але за допомогою недорогих смарт-приставок можливо зробити мультимедійний пристрій з простого ТВ. У магазині SатМaster представлений широкий асортимент Smart-приставок. У розділі каталогу на сайті https://satmaster.kiev.ua доступні до smart tv приставки перегляду технічні характеристики і опис моделей.

Що зміниться після підключення приставки

Практично в кожному будинку є телевізор і комп’ютер або ноутбук, але користувачі можуть вдосконалити своє ТБ, додати телевізору багато корисних функцій:

  • Перегляд шоу і фільмів в режимі реального часу.
  • Перегляд контенту на YouTube і схожих ресурсах.
  • Підключення до більш ніж тисячі каналів через Internet, використовуючи функцію IPTV.
  • Користування Інтернетом і соцмережами.
  • Віртуальні ігри на великому екрані.
  • Управління телевізором за допомогою комп’ютерної мишки.
  • Користування відеозв’язком за допомогою підключення веб-камери.
  • Отримання доступу до Play Market і Google.

За допомогою приставок відкривається доступ до таких популярних сервісів як DivanTV, Megogo, YouTV, де багато цікавого контенту для дітей і старшого покоління.

Види приставок і де купити пристрої

Приставки діляться на два типи: стаціонарні та смарт-стики, хоча зовні їх важко відрізнити один від одного непрофесіоналові. Стаціонарні підключаються через AV і HDMI порти, мають високу продуктивність, цікавий дизайн. Смарт-стики підключають до телевізора через HDMI, вони компактні, але мають більш слабку начинку. Більшість пристроїв працює на операційній системі Андроїд, але на ринку є й інші версії OS.

Функціональність і потужність пристрою залежить від внутрішнього оснащення: сховища, оперативної пам’яті і процесора. Від цих характеристик залежить і ціна на приставку. Запорука гарної роботи пристрою в правильному підборі приставки до телевізора.

Купити бюджетні і дорогі приставки можна в магазині SатМaster. Для консультації можна зв’язатися з менеджером за контактними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок на сайті. Самовивіз можливий в г. Киев, доставка по Україні здійснюється логістичної компанією Нова Пошта.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *