Поради

Де можна провести лікування сколіозу у дітей

Дитячий організм є дуже чутливим до змін відповідно до віку. При такому стрімкому рості та розвитку, як в дитинстві, потрібно ретельно слідкувати за опорно-руховим апаратом дитини. У кожної третьої дитини, при огляді, лікар виявляє відхилення від норми в області хребта. Найпоширенішими хворобами є сколіоз, деформація хребта та стоп.

Сколіоз – ортопедичне та неврологічне захворювання, при якому деформується хребет. Сколіоз буває різних типів та ступенів важкості, тому при виявленні будь-яких симптомів потрібно одразу звертатися до лікаря.

Академія Грація – клініка діагностики та лікування сколіозу

Щоб поставити точний діагноз, краще одразу звертатися в спеціалізовану клініку, що займається виключно проблемами хребта та кісток. Однією з найкращих в цій області є Академія Грація. Якщо у Вас є підозра, що в дитини розвивається сколіоз, тут одразу Вам запропонують проведення детальної діагностики.

У яких випадках потрібно звертатися в Академія Грація?

Дуже часто батьки не помічають симптомів сколіозу або вважають їх нормою. Якщо Ви помічаєте, хоча б один з симптомів, наведених нижче, варто звернутися до лікаря:

  • Часті болі в спині;
  • Перенесені травми;
  • Видиме викривлення хребта;
  • Зміни в області грудної клітки;
  • Асиметрія складок шкіри на ногах та сідницях;
  • М’язовий валик в попереку;

Після проведення діагностичних досліджень у Академія Грація та встановленні точного діагнозу, можна переходити до лікування сколіозу у дітей. Лікування відбувається зазвичай з призначенням комплексу вправ, які можна проводити безпосередньо в центрі Академія Грація. У разі складних діагнозів лікар може призначити додатково ортопедичні вироби, що виконують корекційну функцію.

Корекція стоп від Академія Грація

Ще однією поширеною хворобою у дітей та підлітків є деформація стоп. Такі проблеми починають виникати у дітей, навіть до трьох років. Оскільки дитина починає рухатись та багато ходити, можлива деформація стопи. Краще завчасно це виявити та звернутися в клініку Академія Грація. Кваліфіковані лікарі швидко поставлять діагноз та виявлять проблему. Дитині призначать комплекс вправ, щоб корекція стоп швидко дала свої результати. Також лікарі назначають спеціальні пристрої для стоп, які формують правильну ходу. Ще одним дієвим методом є масаж стопи, обертання та рухові нахили. Усе це в комплексі дає ефективний та швидкий результат. Разом з клінікою Академія Грація Ви можете бути впевнені в позитивному результаті.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.