Поради

Де найвигідніше купити кубок стандарт для нагородження?

Кульмінаційним моментом будь-якого конкурсу або спортивного змагання є нагородження переможців. Отже, невід’ємний атрибут будь-якого заходу, на якому між собою змагаються окремі учасники або команди – нагородна атрибутика. Якщо ви шукаєте, де можна вигідно придбати кубок, вам допоможе підібрати подібну атрибутику інтернет-магазин Craft Price. Тут в широкому асортименті представлені нагородні кубки, за допомогою яких ви зможете зробити змагання більш видовищним.

Особливості нагородної атрибутики

Якщо є організатором або координатором конкурсу, футбольного матчу, змагання, кубок стандарт повинен бути в пріоритетному списку покупок. Презентабельні, ошатні, красиво оформлені призи не тільки прикрашають будь-який захід, але і підвищують рівень його престижу.

Найбільш затребуваними є кубки для футбольних змагань – вони, традиційно, прикрашаються фігуркою м’яча. Купити кубок стандарт в Україні з футбольною символікою ви можете в магазині Craft Price.

Для поетичних, музичних, танцювальних конкурсів можна вибрати кубок з фігуркою Ніки, давньогрецької богині перемоги. Нагородна атрибутика, прикрашена золотистою фігуркою богині, виглядає презентабельно і урочисто.

Популярними залишаються нагороди зі схематичним зображенням факела – як символу переможця.

Колір нагороди може бути золотим або срібним. Також ви можете вибрати додатковий колір кубка:

  • малахітовий,
  • бірюзовий,
  • білий,
  • зелений,
  • червоний,
  • рожевий,
  • синій,
  • синьо-жовтий,
  • фіолетовий.

Вибрати додатковий колір дуже зручно, за допомогою спеціальних фільтрів на сайті. Поєднання кольорів ви можете вибирати, відповідно до основними кольорами заходу або вашим особистими уподобаннями.

Наявність вушок-ручок також варто вибирати індивідуально. Найчастіше, кубки з ручками вибирають для вручення командам: футбольним, волейбольним, адже всі учасники команди захочуть потриматися за ручки. Купити кубок стандарт без ручок можна для нагородження соло учасників: музикантів, вокалістів, спортсменів одиночників.

Переваги стандартних кубків

Вибирайте дизайн кубка відповідально, адже від його зовнішнього вигляду залежить не тільки настрій переможців, а й загальний престиж заходу.

На призові кубки стандарт ціна залежить від різних чинників – висоти, матеріалу. Чим вище кубок, тим дорожче він буде. Як матеріал можуть використовуватися метал, пластик. Другий варіант дешевше, але і виглядати такою кубок буде менш презентабельно.

Стандартні кубки користуються найбільшою популярністю. Зазвичай таку атрибутику закуповують дитячі спортивні школи, фітнес-центри та інші організації, які проводять спортивні змагання. Кубок лаконічного дизайну, з цифрами призового місця і можливістю кріплення жетона, допомагають сформувати нагородний фонд.

Нарядні і яскраві стандартні кубки є чудовою мотивацією, підвищують ефективність учасників. Особливо важливі гарні нагороди для самих маленьких спортсменів. Діти цінують будь-яку похвалу, особливо, нагородні кубки, які довго стоятимуть на полиці і мотивувати на подальші звершення.

Трішки історії

За часів Середньовіччя переможцям лицарських турнірів підносили кубок з дорогоцінного металу, наповнений смачним вином. З тих пір форма нагороди видозмінилася, але основний елемент, чаша, залишився в більшості кубків спортивного спрямування.

Існують і більш давні аналоги сучасних кубків. Переможці давньогрецьких Олімпійських ігор отримували амфору, наповнену оливковою олією. І в першому, і в другому випадку, посудину наповнювали рідиною. Сучасні переможці, за старовинною традицією, іноді також наливають в кубок шаманське, щоб відсвяткувати перемогу.

Купити якісний кубок стандарт, ціна якого цілком розумна, ви завжди можете в магазині Craft Price.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.