Поради

Де обміняти криптовалюту: послуги онлайн-сервісу ObmenAt24

Цифрові технології подарували нам багато новинок, серед яких криптовалюта. Створення Bitcoin, XRP, Monero, NEO та ін породило цілу епоху віртуальних цінностей. Для багатьох користувачів поява крипт стала можливістю реального заробітку без попереднього капіталу та грошових вкладень. Репутація цифрової валюти зростає з кожним днем, і платіжні послуги готові до того, щоб користувачі могли виводити гроші. Сервіс ObmenAT24 дозволяє швидко купити чи продати криптовлюту онлайн.

Особливості та переваги роботи обмінника ObmenAT24

Як і для операцій з традиційною валютою, для крипт також важливо знайти надійний сервіс обміну. ObmenAT24 належить до найбезпечніших та найзручніших способів купівлі та продажу криптовалюти. Обмінник має великий резерв, що дозволяє здійснювати операції будь-які суми.

Клієнтам пропонують вигідні, прозорі умови, гарантують безпеку та збереження особистих даних. Доступ до сервісу цілодобовий і надається безперебійно завдяки використанню сучасного ПЗ. У ObmenAT24 немає прихованих комісій. Але це не всі переваги обмінного сервісу.

  • Просто подати заявку, час заповнення не перевищує 10 хвилин.
  • Цілодобова робота завдяки автоматизованому процесу обміну. Очікування у чергах пішло у минуле.
  • Зручний та зрозумілий інтерфейс. Клієнтам пропонується можливість моніторингу заявки, відстеження транзакцій, техпідтримка допомагає оперативно вирішувати проблеми, що виникли.
  • Немає націнки на транзакції та приховані комісії.
  • ObmenAT24 виконує операції з рідкісними альткоїнами.

Компанія працює на ринку більше семи років, і за цей час отримала багато позитивних відгуків від своїх користувачів. Обмінювати валюту можна офлайн та онлайн за допомогою партнерів компанії, які знаходяться у 26 українських містах. Для зручності кожного клієнта передбачено кілька способів обміну криптовалюти.

Купівля та продаж криптовалюти за допомогою ObmenAT24

За допомогою банків-партнерів можна проводити максимально повний набір послуг. Валюта, в яку вдасться перевести біткоїни: долар США, гривні, рублі. Попередньо до банку доведеться подати заявку, щоб у касі була необхідна сума готівки. Сервіс ObmenAT24 співпрацює з фінансовими установами в Україні, Росії та Казахстані. Власники банківських карток Visa можуть переводити гроші на картки, видані в будь-яких банках світу. Український обмінник дозволяє здійснювати платежі на електронні гаманці. Для початку транзакції потрібно зайти на сайт, заповнити заявку і надіслати запит.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.