Поради

Де обміняти валюту і що слід знати про безпеку

Девальвація гривні і нестабільна ситуація останніх років стали гірким досвідом для українців. Тому багато хто воліє зберігати заощадження в більш стабільною і перевіреної валюті. Але це не єдина причина попиту на грошові одиниці інших країн. Інвестиції, подорожі, придбання товарів за кордоном і багато інших причин утримують попит на обмін валюти. Тому досить актуальні питання для бізнесменів і пересічних громадян – де і коли краще здійснювати фінансові операції.

Де обміняти валюту

Обмін валюти в нашій країні пропонують багато фінансових установ і приватні особи. Серед легальних – державні банки і обмінники, наприклад, obminnyk.kiev.ua. Тому розглянемо саме ці організації. Оскільки вибір досить великий, українці шукають найбільш вигідний курс. Де можна обміняти валюту безпечно і не прогадати на курсі:

Банки. Це найбільш безпечний і перевірений роками варіант. Єдиний мінус – ставки тут можуть бути трохи вище, ніж в обмінних пунктах.Ето обумовлено залежністю від ставки НБУ.
Обмінники – установи, які належать банкам або фінансовим компаніям. Вони працюють на підставі ліцензії, тому всі операції законні. Але тут важливо перевірити наявність дозвільних документів, щоб упевнитися в легальній роботі організації.
Інтернет-майданчики. Це сайти банків і обмінників, на яких можна здійснювати валютні операції. У цьому випадку необхідна наявність гривневої і валютної карти.

Деякі відчувають своє везіння на чорному ринку. Це особи або організації, які торгують валютою без ліцензії, тому не несуть ніякої відповідальності за вчинені угоди перед клієнтами. Крім того, ці операції заборонені і караються законом.

Як вибрати обмінник

Оскільки обмінні пункти набирають популярність в нашій країні, пропонуємо кілька порад, як убезпечити себе при виборі організації. Також корисно дізнатися, що ще можуть запропонувати такі установи. на що варто звернути увагу:

  • Наявність ліцензії та можливість переглянути дозвільні документи.
  • Режим роботи установи та наявність онлайн-сервісу.
    рівень безпеки. Для стаціонарних установ – наявність камер спостереження і кімнати для перерахунку грошей.
  • Можливість обміну великих сум і їх резервування.

На сайтах можна подивитися актуальну інформацію про курс різних валют, а також ознайомитися з усіма пропозиціями. Це допоможе підібрати підходящий варіант і вигідно здійснити операцію.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.