Поради

Де оформити кредит без відсотків із видачею на картку

Нестабільна фінансова ситуація іноді змушує людей брати гроші у борг. Для банківського кредиту необхідно збирати пакет документів та довго чекати на рішення. Небанківські організації видають онлайн кредит без відсотків із виплатою на картку. Платформа FinCup склала перелік компаній, які видають перші позики без нарахування відсотків.

Чи реально отримати позику під 0%

Мікрофінансові компанії видають гроші у борг під відсоток. Завдяки сплаті за користування грошима вони одержують прибуток. Багато людей вважають пропозицію безпроцентних кредитів не більше, ніж рекламним прийомом. Але це не так. Кредит під 0% – реальна вигідна пропозиція від МФК. Таким чином фінансові організації залучають нових позичальників та поповнюють клієнтські бази. У разі жорсткої конкуренції МФО намагаються знайти надійних позичальників.

Але кредит без відсотків видають лише новим клієнтам, які звертаються за послугами до компанії вперше. Постійним позичальникам пропонують програми лояльності, але для цього необхідно довести свою надійність (взяти та вчасно повернути кілька невеликих позик).

Видача позик під 0% має свою специфіку:

  • Пощастить взяти невелику суму на короткий період користування. Найчастіше компанії пропонують до 10 тис. грн. терміном до 10 днів.
  • Акція діє лише один раз. Далі видача позики можливе на стандартних умовах.
  • За прострочення буде нараховано штраф, а кредит перерахують за стандартною відсотковою ставкою.

Перед запитом суми позики клієнту необхідно переконатись у своїх силах погасити борг вчасно.

Кому видадуть безвідсотковий кредит

Для отримання позики під 0% немає спеціальних вимог від МФО. Видача відбувається на тих самих умовах, що і для кредитів за іншими програмами. Оформлення позики є повнолітнім громадянам України, які мають постійний дохід і можуть надати паспорт, ІВН. Важливо вказувати в анкеті правдиву інформацію, інакше програма скорингу надішле відмову.

Необхідно мати банківську картку, видану українським банком, для перерахування грошей. Карта має бути випущена на ім’я позичальника та мати позитивний баланс у кілька гривень. Перед надсиланням заявки важливо переконатися, що вибрано програму кредитування під 0%.

Взяти кредит онлайн без ризику витоку персональних даних можна на сайті FinCup. Портал аналізує умови кредитування, проводить перевірку компаній, дані яких розміщує на сторінці.65823035

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.