Поради

Де отримати мікрокредит

SOSCredit – одне з небагатьох МФО, яке вигідно відрізняється від конкурентів низькою процентною ставкою, наявністю програми лояльності і готовністю йти на компроміси в разі неможливості своєчасно погасити заборгованість клієнтами. Щоб отримати фінансову допомогу позичальникам досить знати деякі особливості.

Особливості мікрокредитування в SOSCredit

Мікрофінансових організація вважається одним з лідерів по кредитуванню населення в режимі онлайн. Високий рівень популярності пояснюється наявністю численних переваг у компанії. Серед найбільш значущих виділяють:

  • моментальне прийняття рішення про видачу кредиту;
  • цілодобова робота кваліфікованих фахівців служби підтримки;
  • низька процентна ставка;
  • численні бонуси для постійних клієнтів, за допомогою яких можна суттєво економити на переплати;
  • готовність до мирного врегулювання питання в разі виникнення прострочення у безпосередніх клієнтів компанії.

Найбільш значущим перевагою компанії вважається наявність грейс-періоду. Отже, протягом перших 3-х днів з моменту завершення терміну дії договору, компанія не нараховує штрафів і пені. Завдяки такому підходу до кредитування населення, у безпосередніх клієнтів мікрофінансової організації істотно знижуються ризики потрапляння в боргову яму з витікаючими негативними наслідками. Тому оформити кредит онлайн на карту з 18 років в Україні стало ще вигідніше.

Наслідки невиплати позики в компанії SOSCredit

Незважаючи на лояльне ставлення до постійним та новим клієнтам, при виникненні заборгованості не варто ігнорувати пряме звернення з кваліфікованим персоналом компанії. Це дозволить тільки погіршити поточний стан. Зверніть увагу, формування прострочення тягне за собою такі негативні наслідки для позичальника:

  • нарахування штрафу відповідно до встановлених умов підписаного договору;
  • нарахування пені до моменту повного погашення боргових зобов’язань;
  • звернення фахівцями компанії верб суд з метою примусового стягнути заборгованості відповідно до норм підписаного договору між МФО і позичальником.

У разі ігнорування спілкування з представниками компанії, МФО буде змушене діяти рішуче, що автоматично тягне судові розгляди.

Мікрофінансових організація за своє недовге існування зуміло завоювати високу довіру з боку позичальників. Багато в чому це пов’язано з наявністю низької процентної ставки і моментального прийняття рішення по заявці, незалежно від часу доби.598364831

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.