Головна / Поради / Де придбати батарейки для слухових апаратів

Де придбати батарейки для слухових апаратів

Люди, які мають порушення слуху, змушені користуватися слуховими апаратами. В роботі апаратів вагоме місце посідають батарейки, адже від їхньої потужності залежить тривалість та стабільність роботи пристрою. Для слухових апаратів необхідно використовувати спеціальні батарейки, широкій вибір яких знаходиться в магазині «Слухові апарати». На сайті https://sluhovie-apparaty.com.ua повний асортимент товарів, інформація про виробника, призначення, рекомендації стосовно використання. Де придбати батарейки до слухових апаратів – про це ми розповімо нижче.

Які батарейки можна придбати у магазині «Слухові апарати»

Батарейки для слухових апаратів поділяють на дві категорії: повітряно-цинкові та перезарядні. Перший тип активізується при контакті з повітрям після знімання захисної плівки. Такі батарейки потрібно утилізовувати, коли виходить термін їхньої експлуатації. Перезарядні батарейки належать до багаторазових акумуляторів. Їх потрібно заряджати, використовуючи спеціальний пристрій. За маркуванням батарейки поділяються на чотири типи:

  1. Найменші елементи, які підходять для застосування у внутрішньоканальних моделях.
  2. Пристрої середніх розмірів, застосовують для деяких внутрішньоканальних моделей та в міні-завушниках.
  3. Найпоширеніший тип. Підходить для використання у завушних приладах.
  4. Найбільший тип, який підходить для уже потужних слухових апаратів.

Кожен тип маркування позначають різними кольорами, щоб покупці могли легше знайти потрібну батарейку. При виборі батарейок потрібно звертати увагу на виробника. Магазин «Слухові апарати» пропонує продукцію лише перевірених виробників зі світовим ім’ям: Kodak, Varta, Rayovac, Phonak, Widex, Sivantos. Батарейки повинні бути сумісними зі слуховим апаратом. Якщо з вибором акумулятора виникають труднощі, фахівці магазину радо нададуть консультацію.

Що потрібно знати про роботу «Слухових апаратів»

Магазин здійснює не лише продаж необхідного товару, а також пропонує пройти діагностику слуху на сучасному обладнанні, отримати консультацію високопрофесійних лікарів, допомогу при виборі слухового апарату та комплектуючих, налаштування апаратів, подальше сервісне обслуговування.

Записатися на прийом до лікаря-судолога просто на сайті. Потрібно заповнити коротку форму, вказавши ім’я, номер телефону, електронну адресу, вибрати дату консультації та коротко описати проблему. Головний офіс розташований у м. Київ на вулиці Саксаганського, 70А. Консультації надають за контактними номерами телефонів, що вказані на сайті у розділі «Контакти».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!