Поради

Де придбати колонки для дизельного палива від італійського виробника в Україні

Компанія ТОВ «АБВ БУД» є прямим дистриб’ютором італійського виробника PIUSI колонок для дизельного палива та комплектуючих до них. Лінійка продукції, представлена ​​в інтернет-магазині, включає міні-колонки, заправні модулі, насоси для перекачування палива та олії. На всю продукцію розповсюджується гарантія якості від виробника.

Особливості заправних колонок PIUSI

Італійський виробник PIUSI випускає паливозаправні колонки перекачування та дозування дизельного палива. У каталозі можна знайти і колонки, призначені для подачі олії та бензину. Заправні станції можна використовувати стаціонарно чи мобільно. Більшість міні-АЗС мають кріплення для монтажу на бочку бензовозу.

Заправні колонки оснащуються насосами, що працюють від різної напруги. Більшість насосів працюють без обмеження за часом та потребою відпочинку. Таким чином вони можуть перекачувати необмежену кількість рідини на день. Деякі моделі насосів розраховані на роботу до 30 хвилин із годинною перервою. Незважаючи на незначні недоліки, пов’язані з цим фактором, заправні станції мають більше переваг. Наприклад, вони популярні через універсальність використання.

Який насос для перекачування палива вибрати

Вибираючи насос для дизельного палива, важливо враховувати навантаження, з якими може справлятися. Орієнтуючись за базовими критеріями, вдасться вибрати відповідне обладнання.

  • Об’єм навантажень, які пристрій може виконувати: перекачування дизеля у невеликий бак або у промислових масштабах.
  • Настройки комплектуючих. Для кожної моделі потрібно підбирати шланги певного діаметра.
  • Комплектація. Іноді у комплекті відсутній шланг. Варто зважати і на тип палива, на який розрахований шланг.
  • Особливості підключення. Оскільки насоси підключаються до акумулятора, необхідно враховувати потужність моделі.

Насоси виробника PIUSI вигідно відрізняються від аналогів продуктивністю та функціональністю. Це відмінне поєднання ціни та вартості продукції. Якість товарів виробника PIUSI підтверджено міжнародними організаціями, які видали сертифікати UNI EN ISO 9001: 2008 та UNI EN ISO 14001: 2004 (за дбайливе ставлення до навколишнього середовища та надійність виробничих процесів).

Допомога у виборі товарів надають менеджери магазину на сайті через онлайн-чат та за контактними номерами телефонів, вказаних на головній сторінці компанії.65823035

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.