Поради

Де придбати металочерепицю за оптимальною ціною

Металочерепицю сьогодні можна побачити на дахах багатьох будинків. І не дарма, оскільки вона є одним із надійних покриттів. Сьогодні тема статі буде присвячена цьому типу покрівлі, а також тому, як обрати і де купити металочерепицю за вигідною ціною.

Як вибрати металочерепицю для свого дому

Існує декілька цінних порад, які допоможуть вам не помилитися при виборі металочерепиці. Здавалось, хіба можна зробити помилку під час придбання такого матеріалу? Звісно можна, але завдяки цінним порадам, ви не зробите помилку.

Спочатку, потрібно визначитися із покриттям металочерепиці. Воно буває двох видів: глянцеве і матове. Різниця насправді є і полягає вона у площі напилення фарби на м2. У матової металочерепиці напилення на 10 мікрон більше, ніж у глянця, який має напилення 25 мікрон фарби на м2. Щодо зовнішнього виду, то матова металочерепиця виглядає значно привабливіше та солідніше.

Ще один важливий нюанс — це форма хвилі. Форма має повністю підходити під тип будинку, та задовольняти ваші особисті вимоги. Якщо скористатися статистикою, то у більшості українців, що становить 80% від усього числа, дах вкритий з металочерепиці монтеррей, що має стандартний профіль хвилі. Якщо ж будинок у вас великих розмірів, то тут необхідно обирати хвилі преміум або омега, також непоганим варіантом буде яспіс.

Склад металлу — на якісному виробництві кількість цинку в металі, товщина сировини та всі інші стандарти на рівні допустимої норми, оскільки величезні компанії дуже ретельно досліджують свою продукцію. Тому при нагоді, одразу дізнавайтеся щомога більше інформації про компанію-виробника.

Останній пункт — це вже справа вашого власного смаку, оскільки мова йде про колір металочерепиці. Тут є досить багато деталей, судячи з яких можна зробити вибір. Наприклад, колір вашого будинку тощо.

Переваги металочерепиці

Та чому ж цей металочерепиця має таку популярність? На те є кілька вагомих причин:

  • Монтаж /демонтаж — металочерепиця є достатньо легким матеріалом, тому це полегшує монтаж і демонтаж покриття;
  • Кліматичні умови — металочерепиця може витримати все: сонце і високі температури або люті морози і сніг. Тобто, пристосованість до наших умов існування – ідеальна;
  • Довговічність — металочерепиця може спокійно відслужити близько 25-30 років без заміни покриття, що в наш час дійсно довго.

Придбати черепицю в Інтернеті

Придбати черепицю в Інтернеті можна в магазині “С-Кровля”, який спеціалізується на продажу якісних матеріалів для покрівлі даху вашого будинку.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.