Головна / Поради / Де придбати насіння для посіву

Де придбати насіння для посіву

Щороку кожен аграрій купляє насіння для посіву, від якого залежить увесь врожай. Тому важливо обрати магазин, який пропонує сертифіковане та якісне насіння, що дає хороший врожай. На сучасному ринку зявилося багато нових насіневих магазинів, проте чимало з них продають фальсифікат та неякісну продукцію. Тому краще обирати перевірених постачальників, таких як аграрний інтернет-магазин «Насіння Expert».

Асортимент насіння від «Насіння Expert»

Завітавши на сайт магазину «Насіння Expert» https://expertseeds.com.ua/ua/, Ви можете купити  будь-яке насіння. Тут можна вибрати наступні культури:

  • Насіння соняшника;
  • Насіння ячменю;
  • Насіння пшениці;
  • Насіння гречки;
  • Насіння картоплі;
  • Насіння ріпаку;
  • Насіння проса;
  • Насіння бобових

Засоби захисту для рослин

Компанія «Насіння Expert» працює з 2017 року та уже встигла зарекомендувати себе на ринку. Клієнти приємно відгукуються від «Насіння Expert», адже завдяки молодій команді тут слідкують за найкращими сортами, за новинками насіння, враховують українські грунти та продають тільки те насіння, яке добре росте в нашому кліматі. Магазин «Насіння Expert» не просто продає насіння, а робить усе, щоб ВИ отримали якнайбільше врожаю.

Насіння соняшника

Одним з найпопулярніших покупок на сайті інтернет-магазину «Насіння Expert» є насіння соняшника. Це одна з найкращих рослин, що дає добрий врожай в нашій місцевості. Незважаючи на те, що ця культура завезена з Північної Америки, вона дуже добре росте українській землі. Соняшник  – одна з найприбутковіших культур, адже використовується для приготування олії та споживання насіння як окремого продукту. Тому фермери й обираються цей тип культур. Соняшник добре переносить посуху та жару.

Як правильно вибрати насіння соняшника?

Здавалося б, усе насіння соняшнику однакове, проте це зовсім не так. Насамперед, потрібно знати, що звичайне класичне насіння зібране з соняшника буде надзвичайно вразливим до навколишнього середовища. Тому аграрний магазин «Насіння Expert» радить обирати гібриди. Гібриди – насіння, яке створене селекційним методом та змінене під певний тип умов. Таке насіння стійке до інфекцій, бур’янів чи зовнішніх умов. Воно краще пристосовується та в нього більші шанси на життя. Також варто враховувати сорт та час дозрівання. Бувають ранньостиглі культури, а бувають пізньостиглі. Якщо ви звернетесь в «Насіння Expert» і розкажете про тип ґрунту та особливості посадки, Вам зможуть порадити, яке насіння краще обрати.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

13 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!