Поради

Де придбати системи індивідуального захисту для працівників

Щороку в Україні трапляються нещасні випадки, пов’язані з виконанням ремонтних робіт чи обслуговуванням промислового обладнання

Травми людей пов’язані з несанкціонованим викидом енергії. Таких неприємностей можна уникнути, якщо застосовувати систему LOTO (Lockout/Tagout). Вона є плановою процедурою системи безпеки, що полягає у відключенні джерела енергії обладнання під час проведення ремонтних робіт. Таким чином вдається не допустити ураження током та інших травм, яких можуть зазнати працівники. Компанія «Планета ЗІЗ» на сайті https://planetasiz.com.ua/g36615718-zaschita-nesanktsionirovannogo-vklyucheniya пропонує широкий вибір блокуючих приладів.

Чому потрібна система LOTO

Безпека працівників під час виконання небезпечних робіт повинна бути на першому місці. Підприємства прагнуть не допустити виникнення нещасних випадків, та з цією метою обирають систему LOTO. Її переваги очевидні:

  • Безпека людей під час виконання робіт різного типу.
  • Запобігання утворенню травм, пошкоджень, несумісних з життям.
  • Запобігання пошкодження обладнання.
  • Уникнення робочих помилок.
  • Чітке позначення ризиків, що можуть виникнути в процесі роботи.

Три етапи розробки системи LOTO

Розробка системи LOTO вимагає виконання трьох чітких етапів.

  1. Опис процедур. Визначення та опис процедур блокування небезпечної енергії. На цьому етапі виконується підготовка загального положення і LOTO інструкцій, що визначають порядок блокування кожної одиниці обладнання, перевірку відключення, скидання небезпечної енергії, а також іншої документації.
  2. Проведення навчання співробітників. Навчання застосуванню спеціальних процедур блокування виробничого обладнання для співробітників, схильних до ризику і співробітників, що мають спеціальний допуск, з прийомом заліків.
  3. Впровадження системи LOTO. Закупівля обладнання LOTO, визначення та підготовка місць зберігання, визначення відповідальних і закріплення обладнання за персоналом, застосування процедур LOTO на практиці

Компанія «Планета ЗІЗ», окрім системи LOTO, пропонує засоби індивідуального захисту. Доступні ціни на всю продукцію забезпечуються прямою співпрацею із закордонними постачальниками. Кваліфікований персонал допоможе правильно вибрати необхідний товар. Оплата можливо на карту та у поштових відділеннях. Доставка Україною забезпечується компанією Нова Пошта. Консультації здійснюються за номером телефону, вказаним на сайті.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.