Поради

Де у Житомирі вигідно продати валюту

Якщо потрібно купити, продати або конвертувати валюту в Житомирі, компанія КІТ Груп радо чекає клієнтів у своїх обмінних пунктах. Фінансова організація має десятирічний досвід роботи і пропонує споживачам широкий перелік валют, з якими можна проводити операції. Дізнаватись курс євро в Житомирі просто на офіційному сайті і фіксувати вигідну вартість на одну годину.

Які послуги пропонує компанія КІТ Груп

Всю важливу інформацію про роботу клієнти дізнаються на сайті компанії КІТ Груп. Серед основних даних курс долара у Житомирі, динаміка зростання валют, калькулятор для прорахування вартості купівлі/продажу іноземної валюти, основні події на фінансовому ринку. Обмінні пункти організації розташовані по місту таким чином, що дістатися до них у будь-який час доби. Графік роботи дозволяє скористатися послугою, коли банки не працюють. Клієнтам пропонуються операції з

  • доларом США;
  • євро;
  • російським рублем;
  • англійським фунтом;
  • польським злотим.

Обмінювати валюту можна декількома способами: безпосередньо в обмінних пунктах, на сайті, зателефонувати за контактним номером телефону до служби підтримки клієнтів. Там просто зафіксувати курс на одну годину. В обмінних пунктах приймають старі купюри різних років випуску.

КІТ Груп пропонує послугу переказів Україною в гривнях, приймає оплати від клієнтів. Компанія гарантує безпеку та анонімність користувачам. Знижки, оптові ціни та спеціальні умови діють для постійних клієнтів сервісу. Людям, які часто вдаються до послуг купівлі/продажу валюти, варто передплатити Телеграм канал, щоб бути в курсі останніх новин фінансового ринку.

Прогнози на курс долара США на 2022 рік

Більшість наших співвітчизників зберігають особисті заощадження в американських доларах. Незважаючи на всі фінансові та економічні потрясіння, ця валюта вважається найстабільнішою у світі. Наступного, 2022 року, у державному бюджеті закладено курс національної валюти до долара на рівні 28,6-28,7 грн.

У повідомленні Центрального банку України йдеться про те, що за наступні 12 місяців очікується зміцнення гривні щодо долара США, незважаючи на посилення інфляційних очікувань. На думку Міжнародного валютного фонду, курс долара до гривні наступного року має становити 27,4 грн. за долар. Але прогнози аналітиків можуть і не здійснитися, оскільки невідомо, який вплив на світову економіку вплине на пандемію COVID-19, яка все ще не відступає з більшості країн.

Голос Сокальщини на GoogleNews