Поради

Де в Україні замовити якісний хімічний аналіз

Питання складу продуктів, якість матеріалів та сировини, оцінка стану ґрунту та повітря стали життєво важливими в останні роки. Екологічна ситуація стрімко погіршується у всьому світі, а разом із цим споживачам доводиться задовольнятися товарами сумнівного походження. Впевненість як використовувана продукція може гарантувати лише розгорнутий аналіз – хімічна лабораторія “УкрХімАналіз” проводить сучасні дослідження на замовлення компаній та приватних осіб.

Що можна перевірити у лабораторії

Спектр роботи “УкрХімАналіз” широкий. Фахівці лабораторії проводять тестування, пов’язані із питаннями здоров’я, харчування, місця проживання. На окрему увагу заслуговують аналізи, пов’язані з рослинництвом та тваринницькими фермами. Адже для споживачів важливий не лише кінцевий продукт, тобто їжа та напої, а й рівень екологічності господарювання.

Які тестування можна замовити в “УкрХімАналізі”:

  • спектральний аналіз волосся на дефіцит мікроелементів;
  • оцінка житла за рівнем екологічності;
  • хіманаліз сировини та матеріалів;
  • оцінка стану води, повітря, ґрунту;
  • вивчення складових компонентів каменів із нирок;
  • аналіз на наявність важких металів.

Якість послуг

Лабораторія “УкрХімАналіз” має статус офіційно сертифікованого підприємства. Під її діяльність було видано держсвідоцтво, яке відповідає міжнародним стандартам якості. “УкрХімАналіз” – це лабораторія, якій можна довіряти. Тут замовляють тестування як для особистих цілей, так і для комерційних. Компанії можуть вдаватися до послуг тестування для підтвердження безпеки своєї продукції.

Один із затребуваних напрямків у роботі лабораторії – це розробка рецептури медичних препаратів або біологічно активних харчових добавок. На замовлення виробників можуть розроблятися рецептури товарів із виготовлення відомих зарубіжних аналогів.

Нерідко до лабораторії звертаються з метою визначення невідомих компонентів продукції. Найчастіше потрібний детальний хімічний аналіз косметичних засобів. Тільки повний хімічний склад може вказувати на відсутність токсинів, гіпоалергенність та екологічність продукції, що використовується.

Сім’ї, які приділяють гідну увагу своєму рівню здоров’я, харчування та екологічності житла, здають на перевірку продукти. Особливо важливо знати, чи дитяче харчування чи вітаміни відповідає тим складам, які вказані виробниками на упаковках. Адже сьогодні з раннього віку все частіше зустрічається харчова нестерпність низки компонентів. І повний хімічний аналіз дає відповіді, чи є в продуктах глютен, сліди злаків та молочних продуктів, соя чи ГМО-компоненти.

Голос Сокальщини на GoogleNews