Поради

Де встановити брекети дитині у Львові

Криві зуби стають справжнім жахом для дітей у підлітковому віці. Неідеальна посмішка вселяє невпевненість у собі та комплекси на все життя. Проте сучасна стоматологія здатна вирішити проблеми неправильного прикусу, нерівних зубів. Встановити брекети у Львові допоможе клініка Symmetrica. Стоматологи використовують передове обладнання та методики для лікування зубів.

Для чого потрібне встановлення брекетів

Найефективнішим способом лікування неправильного прикусу та кривих зубів у дітей і дорослих є брекети. Брекет-системи нагадують замочки, які з’єднуються дугою. Серед сучасних систем є й такі, які майже непомітні на зубах. Встановлювати брекети можна лише на здорові зуби. Тому перед установкою системи доведеться полікувати зуби та очистити їх від нальоту, зубного каменю.

Середня тривалість використання брекет-системи становить 12-18 місяців, хоча період використання конструкцій визначає лікар-ортодонт в індивідуальному порядку. В середньому раз на місяць потрібно відвідувати стоматолога для перевірки виправлення систем. Носіння брекетів хоч і приносить дискомфорт, проте має чимало переваг для естетики зубів:

  • мінімум травматизму у ротовій порожнині;
  • простота використання;
  • надійна фіксація зубів;
  • довготривалий ефект після лікування.

Серед недоліків використання брекетів відзначають високу вартість встановлення системи, потреба у спеціальних засобів догляду за ротовою порожниною (наприклад, іригатор, особлива щітка), дискомфортом у перш дні від відчуття стягнутості.

З яких матеріалів виготовляють брекети

Використання брекетів відоме у стоматології тривалий час. Зазвичай для виготовлення пластин використовувався метал. Проте сучасні технології дозволяють виготовляти системи з різних матеріалів, що впливає на властивості брекетів.

  • Метал. У порівнянні з іншими системами, металеві конструкції відрізняються нижчою вартістю. Це надійні, довговічні брекети, хоча доволі помітні на зубах.
  • Кераміка. Матеріал підходить для створення естетичних систем, адже його можна підібрати під колір зубів. Такі брекети майже непомітні у роті.
  • Пластик. З матеріалу також вдається виготовляти непомітні системи, проте вони можуть набирати кольору від їжі та напоїв. На відміну від керамічних брекетів, пластикові системи більш крихкі.
  • Сапфір. Для виготовлення систем використовують штучно вирощений сапфір. Брекети повністю прозорі, тому практично непомітні на зубах. Такі системи вимагають ретельного догляду та мають високу вартість встановлення.

Фахівці клініки Symmetrica встановлюють різні види брекет-систем. Безкоштовні консультації надаються на сайті та за вказаними номерами телефонів.598364831

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.