Поради

Де використовують листовий полімер

В епоху винаходу нових матеріалів людство дійсно може пишатися тим, що придумало лінійний вуглеводневий полімер, а простіше кажучи, поліпропілен. Цей матеріал використовують для заміни дерева та металу. Вироби з листового полімеру можна зустріти щодня і будь-де: у вигляді канцелярських приладів, пакетів, тари, упаковок для продуктів, електричних дротів та багато іншого.

Унікальні властивості вуглеводневого полімеру дозволяють використовувати його для заміни будівельних матеріалів, виготовлення товарів для повсякденного використання. Завдяки листовому полімеру вдасться виготовити басейн, запчастини для техніки, контейнери та багато іншого. Матеріал синтезують способом влиття розпеченого матеріалу у форми. Він стійкий до впливу вологи, хімічних речовин, перепадів температур, ультрафіолетового випромінювання та не проводить електричний струм. Матеріал, на відміну від металу, має високий опір до втоми, стійкий до забруднень, згинання.

Листовий полімер має переваги і над поліпропіленом, який плавиться за температури 100 градусів за Цельсієм. Листовий полімер витримує температуру 160 градусів. Він має вищу твердість та жорсткість. Незважаючи на всі властивості, матеріал доволі просто обробляти: він чудово піддається різанню, свердлінню, підходить для виконання офсетного, трафаретного, широкоформатного друку. Полімер легкий у транспортуванні, завдяки високій гнучкості не піддається деформації. З листовим полімером легко працювати у будівельній сфері.

Де застосовують листовий полімер

Завдяки легкості та стійкості матеріалу до багатьох негативних факторів можливості застосування листового полімеру надзвичайно широкі. Його використовують для будівельних, оздоблювальних, ізоляційних робіт. Найчастіше у повсякденному житті можна зустріти такі вироби з матеріалу:

  • Запчастини для автомобілів: бампери, зовнішнє оздоблення авто.
  • Упаковка: контейнери для зберігання їжі, упаковка для дисків, кришки для пляшок та банок.
  • Побутова техніка, чохли, дитячі іграшки, меблі.
  • Сувеніри, канцелярія: письмові ручки, бейджі, візитки, календарі.
  • Виготовлення електротехнічних приладів.

На вартість листа полімеру впливає розмір, вага та товщина. Звірити ціну виробника ПКФ-Електропласт можна на офіційному сайті. Консультації надають за контактними номерами телефонів та електронною поштою.65777744

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.