Поради

Де використовують нестерильні медичні рукавички?

Застосування нестерильних медичних рукавичок поширене не тільки в сфері охорони здоров’я, а й в області косметології, харчовій промисловості, побуту, лабораторних дослідженнях і так далі. Під час загострення вірусних захворювань, їх використання набуло особливо високу популярність.

Нестерильні медичні рукавички від виробника все частіше купують в інтернет-магазинах – наприклад тут simi.kiev.ua/nesterilnyye-perchatki. Це обумовлюється доступними цінами на товар і можливістю оптового замовлення.

Різновиди медичних рукавичок

Медичні вироби з латексу набули широкого поширення, завдяки своїй зручності і практичності. Однак виникнення величезної кількості алергічних реакцій у тих, хто їх носить, і у тих, до кого торкаються в таких рукавичках, змусило виробників задуматися про пошук альтернативи. Рішення було знайдено швидко: стали виробляти медичні рукавички з вінілу, нітрит.

Дані вироби діляться на:

  • рукавички з пудрою;
  • непудровані.

Сфера застосування нестерильних рукавичок залежить від характеристики виробів. Наприклад, опудренниє вироби легко надіти за лічені секунди, але через особливості абсорбенту, які полягають в здатності швидко розвивати патогенну мікрофлору, їх використання можливе тільки для короткочасних процедур.

Де можна використовувати нестерильні рукавички?

Медичні одноразові нестерильні рукавички можна застосовувати практично в будь-якій сфері:

  • Косметологічні кабінети. Дана сфера діяльності передбачає постійний контакт персоналу з клієнтами. Причому, контакт відбувається саме тактильного характеру. При проведенні косметичних маніпуляцій, косметолог або інший фахівець повинен перебувати в медичних рукавичках. Таким чином забезпечується захист пацієнта від попадання вірусів, мікроорганізмів і так далі;
  • Лабораторні дослідження. Фахівці надягають їх при проведенні досліджень, щоб захистити себе від контакту з отруйними та небезпечними речовинами;
  • Медичне обстеження. Проведення оглядів, забір аналізів та інші маніпуляції, крім хірургічних втручань, виконуються в медичних рукавичках;
  • Домашній побут. Продукцію можна використовувати вдома. Наприклад, робити прибирання сильними хімічними засобами, які шкодять шкірі людини. В рукавичках можна мити посуд, якщо у людини відзначається висока чутливість шкіри;
  • Захист здоров’я. При виході з будинку слід надягати рукавички, щоб убезпечити себе від вірусних захворювань. На дверних ручках, ключах, кнопках від ліфта і так далі, існує неймовірна кількість мікробів. Щоб з ними не «зустрітися», краще використовувати захисні вироби.

Одноразові нестерильні рукавички зручні у використанні. При завершенні виконання будь-якої процедури їх можна просто утилізувати.

Голос Сокальщини на GoogleNews