Поради

Де замовити автомобіль зі СМА у Львові?

Українські споживачі віддають перевагу замовленню автомобілів з Америки, оскільки це можливість купити сучасний транспортний засіб за доступною ціною. Компанія Boss Auto доставляє авто з Америки до Львова, виконуючи повний комплекс послуг “під ключ”.

У чому перевага доставки автомобілів із США

Автомобілі із США відрізняються технічними характеристиками. Навіть транспортні засоби з пробігом перебувають у кращому стані, ніж транспортні засоби, які їздять поганими дорогами. Але фізичні особи не можуть брати участь в аукціонах. Для цього потрібно скористатися компаніями, які мають ліцензію на викуп машин з Америки.

Boss Auto допомагає знаходити та викуповувати автомобілі в США відповідно до побажань замовника. Компанія гарантує, що клієнту приїде саме те авто, яке він вибрав. Перш ніж займатися викупом, фахівці проводять аналіз транспортних засобів за декількома параметрами:

  • Майбутні витрати на обслуговування та ремонт. Враховуються наявність комплектуючих, вартість діагностики, заміна деталей.
  • Технічне оснащення. У США можна купити машину, яка була у ДТП, але перебуває у відмінному стані.
  • Вартість. Автомобілі з США в більшості випадків коштують набагато дешевше, ніж транспортні засоби на вторинному ринку України.
  • Надання звіту CARFAX. Це повна історія експлуатації та обслуговування транспортного засобу. Покупець бачить, чи попадав автомобіль в аварії, скільки у нього було власників, коли проводився технічний огляд.
  • Пробіг. У США неможливо приховати реальний пробіг транспортного засобу. Якщо зазначено, що пробіг маленький, це справді так.
  • Вартість машини визначається відповідно до сукупних факторів. Підібрати автомобіль можна на різний бюджет

Компанія Boss Auto викуповує транспортні засоби на страхових аукціонах IAAI, Copart, Manheim. Це означає, що покупець отримає юридично чисте авто із повним пакетом документів.

Як замовити автомобіль із США

Компанія Boss Auto доставляє універсальні преміальні моделі автомобілів. Любителі чистокровних американців мають можливість придбати автомобілі марок Jeep, Ford, Dodge, GM. Аукціони представлені електромобілі брендів Fiat, Nissan, Tesla.

Співробітництво здійснюється після укладання договору між покупцем та виконавцем. Автомобілі підбираються на аукціонах США та Канади. Доставка здійснюється по океану. Boss Auto допомагає в оформленні міжнародних документів.317207687

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.