Поради

Де замовити послуги аутсорсингу

Послуги аутсорсингу за останні кілька років опинилися на піку популярності. Все більше керівників компаній оцінили переваги делегування окремих процесів або функцій офісу іншими організаціями. Передача деяких опцій на виконання підрядником допомагає компанії зосередити сили на основному виді роботи. Бажаючим знайти надійну аутсорсингової компанії варто звернути увагу на NSPASE.

Послуги аутсорсингової компанії NSPASE

Компанія NSPASE знаходиться на ринку IT-аутсорсингу більше 12 років. За час роботи фахівці виконали замовлення для сорока компаній, налаштували більше сотні серверів, продовжують співпрацювати з більшістю замовників, адже завдяки співробітникам NSPASE вдається заощадити час, нерви, і отримати налагодженій роботі техніки.

Основна діяльність компанії зосереджена на обслуговуванні комп’ютерної техніки і локальних мереж. Серед переваг співпраці: надійний захист даних замовника в «хмарі», резервування інформації; організація підвищеної безпеки компанії клієнта за допомогою встановлення сучасних систем відеоспостереження; оптимізація телефонного зв’язку завдяки IP-телефонії і віртуальних АТС.

Серед додаткових послуг NSPASE:

  • Продаж комп’ютерів і мережевого устаткування.
  • Продаж ліцензійного програмного забезпечення.
  • Монтаж комп’ютерної мережі.
  • Налагодження корпоративної електронної пошти.
  • Консультації для середнього та малого бізнесу.
  • Налаштування Wi-Fi-мережі для компаній.
  • Організація віддаленого офісу в терміновому порядку.

До разових послуг відноситься ремонт комп’ютерної техніки, усунення вірусів, налаштування програм, відновлення втрачених даних.

Дізнатися детально про послуги і отримати додаткову інформацію просто через форму «Замовити консультацію». Знадобитися ввести свої дані і дочекатися дзвінка менеджера.

Безперебійна робота офісу від NSPASE

Однією з найпопулярніших послуг NSPASE є забезпечення роботи офісу. Фахівці беруть на себе турботу про роботу комп’ютерної системи, програмного забезпечення, ремонту, в той час як замовник може використовувати своїх співробітників виключно для основної діяльності компанії.

NSPASE пропонує аутстаффінг: відправить в офіс своїх фахівців для постійної або тимчасової роботи по забезпеченню роботи комп’ютерного обладнання. Завдяки широкому спектру послуг від NSPASE офісна техніка стане працювати безперебійно, буде захищена від вірусів і поломок.

65752698
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.