Поради

Де зробити ставки на спорт?

Сьогодні наша мова піде про одну з найпопулярніших БК – Gorilla. Даний проект привабливий своєю не типово конкретно текстового контенту на сайті, але про це докладніше пізніше. Крім цього існує безліч бонусних систем, які ми також розглянемо і дамо їм оцінку. Загалом то буде дуже цікаво, особливо для тих, хто вирішив робити ставки саме в цій букмекерській конторі.

Текстове наповнення сайту

Ви часто звикли бачити на сайтах БК банальний текстовий контент: фори, тотали, коефіцієнти – під такий опис підходять сотні контор. Проект Gorilla ж зробив крок вперед в цьому плані, виводячи спілкування з клієнтом в форматі “текст-читач” на новий рівень. Сленговий тип мовлення відразу ж впадає в очі. Мінус це чи плюс? Справа напевно суто індивідуальне, але як мінімум такий ненормальністю спілкування проект вигідно вирізняється з-поміж багатьох.

Поповнення рахунку

Будь-яка ігрова діяльність у БК починається з реєстрації і поповнення власного рахунку. Натиснувши на яскраво-зелену кнопку реєстрації, ви перейдете на етап заповнення форми, в якій вам необхідно вказати вашу електронну пошту, придумати пароль, вказати в якій валюті ви будете вести ваш рахунок: гривні, рублі, долари або ж євро. Трохи нижче можете використовувати промокод, який дасть вам бонус до поповнення. Знайти подібний промо можна у медійних осіб, які рекламують даний проект. Далі ви погоджуєтеся з умовами користування сервісом, підтверджуєте що вам є 18 і завершуєте свою просту реєстрацію на проекті. Далі, для обов’язкового виведення коштів, вам необхідно буде підтвердити свою особу, шляхом завантаження кольорової фотографії паспорта, а також двох сторін дебетові / кредитної картки (закривши код безпеки і останні 8 цифр пальцем).

Поповнення рахунку відбувається за допомогою банківських карт Visa або Mastercard.65811196

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.