Поради

Демонтажні та будівельні роботи компанії NewStroy

Люди, які починають робити ремонт у старих приміщеннях, стикаються із потребою провести спочатку демонтажні роботи. Це комплекс заходів щодо усунення старих конструкцій, перегородок, комунікацій. Часто користувачі помилково вважають, що такий тип робіт не потребує особливих умінь чи навичок. Щоб зробити ремонт на високому рівні, слід довірити демонтаж надійному підряднику.

Демонтажні роботи від NewStroy: особливості послуги

Демонтажні роботи є початковим етапом будівельних та оздоблювальних. Вони повинні проходити продуманими етапами з урахуванням нормативних вимог щодо безпеки. Важливо довірити комплекс робіт професіоналам, оскільки при самостійних спробах можна пошкодити проводку або конструкцію, що несе (що становить небезпеку для всіх жителі будинку). Для дотримання правил безпеки необхідно використовувати спеціальне обладнання.

Компанія NewStroy займається ремонтними роботами більше десяти років і пропонує послуги «під ключ». При необхідності майстри розбирають стару конструкцію практично по цеглині ​​та відновлюють назад. Монтажні роботи проходять тихо, щоби не турбувати сусідів. Виконроб приходить на об’єкт і оцінює складність робіт безкоштовно.

Переваги співпраці з компанією «Нью Строй»

Будівельна компанія NewStroy пропонує будівельні послуги, виконує дизайнерські проекти. Замовити ремонт можна для приватних будинків, квартир, офісних приміщень та ін. Постійні клієнти рекомендують компанію друзям, оскільки вона пропонує:

  • прозору систему розрахунку, доступну вартість послуг;
  • сучасні матеріали;
  • кваліфікований персонал;
  • ремонт “під ключ”;
  • дотримання термінів виконання;
  • офіційна гарантія три роки;
  • індивідуальний підхід до кожного проекту.

На сайті розміщено детальний прайс на весь тип послуг. Це свідчить про відкритість роботи компанії. Між виконавцем та замовником укладається договір. Вартість робіт, зазначена у договорі, не може змінюватись в односторонньому порядку. Точну вартість робіт фахівці оцінюють протягом 24 годин з моменту ознайомлення із проектом. За кожним об’єктом закріплюється кілька спеціалістів, які контролюють процес виконання проекту у життя.

Головний офіс розташований у Києві, але географія послуг поширюється на всю Київську область. Щоб замовити ремонт, потрібно заповнити заявку на сайті або зателефонувати за контактними номерами телефонів.

Голос Сокальщини на GoogleNews