Поради

День народження зі смаком благодійності: як українці підтримують ЗСУ

Другий рік повномасштабної війни вносить великі корективи не лише в повсякденність українців, але й змінює їх на соціальному, духовному та ментальному рівнях. Перейнявшись подіями, які щоденно змушують нас виживати, сформувалася потреба життєвих цінностей: бути комусь чимось корисним.

Одним із таких трендів, за останні два роки, який став популярний в Україні – є донат замість подарунку на день народження. Суспільство відчуло, що здійснення благодійних внесків, або приділення часу на волонтерську роботу приносить неймовірне задоволення та надає підтримку тим, хто опинився в складних ситуаціях. Таку позитивну тенденцію, що набирає обертів помітили редактори сайту Moonzori.

Війна не лише забирає життя у військових та мирних людей, але й калічить їх. Єдність – це сила українського народу, тому тенденція донату стала популярною не тільки серед відомих людей та лідерів думок, а й серед пересічних громадян. Найчастіше такі прохання зустрічаються у соціальних мережах на сторінках у іменинників.

Українці перейняли чудову ідею із Західних країн робити донат замість подарунка. Щоб не купувати різні речі, які можуть виявитися зайвими, або не потрібними, можна допомогти тим, хто дійсно цього потребує. Адже, наприклад у Великобританії зробити якусь благодійну справу на користь суспільства у день свого народження – звичне явище протягом десятиліть. Такий благодійний жест позитивно впливає як на емоційний стан донатора-іменинника, так і на людей, які роблять такі благодійні внески.

Наразі в Україні найчастіше іменинники замість подарунка просять зробити донат для ЗСУ на потреби військових підрозділів. Як правило, це збір коштів на придбання різних модифікацій дронів. Цей надзвичайний жест допомагає іменинникам відчути радість у свій особливий день, й одночасно приносить користь країні в боротьбі за нашу Перемогу.

Новий підхід сприяє переосмисленню матеріальних цінностей в українського суспільства, даючи надію й допомогу тим, кому вона дійсно потрібна в цей час.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews