Поради

Дерев’яна кухня від Kitchen Wood: особливості виготовлення

Кухня є справжнім серцем будинку, тому господарям так важливо створити комфорт в цій кімнаті. Ключову роль в приємному часу проводження на кухні відіграє якісна функціональна меблі

Кухня з дерева на замовлення від компанії Kitchen Wood kitchenwood.kiev.ua поєднує ці якості. Виготовлення за індивідуальними вимірами, якісні матеріали, надійна фурнітура, швидкі виконання замовлень зробили виробника популярним в Києві та Київській області.

Компанія Kitchen Wood спеціалізується на виготовленні меблів з натурального дерева. Візитною карткою виробника стали кухні. Kitchen Wood створює всі меблі на власному виробництві. У проектах з натуральним деревом використовують МДФ, ДСП, шпон, фанеру, штучний камінь, кварц і ін. Матеріали. Дизайнери і майстри втілюють в життя проекти з різьбленням по дереву і використанням кованих елементів. Замовляти виготовлення кухні в компанії вигідно, оскільки:

  • Kitchen Wood є прямим виробником меблів з власним потужним виробництвом.
  • Робота з різними породами дерева (червоне дерево, вільха, дуб, сосна, ясен, береза, береза, бук).
  • При замовленні меблів відпадає потреба платити посередникам: клієнт оплачує тільки вартість матеріалів і роботу майстрів.
  • Крім кухонь, можна замовити інші меблі: стільці, табуретки, ліжка, тумбочки та ін.
  • Висока потужність заводу дозволяє швидко виконувати замовлення.

Перед початком роботи укладається договір. Kitchen Wood дає два роки гарантії на всі виконані замовлення. Співпраця з дизайнерами та архітекторами допомагає створювати цікаві проекти меблів. Майстри зможуть виготовити кухню будь-якого розміру і дизайну. Гнучка система оплати і знижки постійним клієнтам роблять співпрацю з виробником ще приємніше. Важливо, що всі матеріали, лаки, фарби екологічно чисті і абсолютно безпечні для людини.

Як замовити кухню в компанії Kitchen Wood

Для початку варто зайти в галерею на сайті, де представлені фото вже реалізованих проектів. Майстри зможуть виконати кухню за індивідуальним дизайном. Його створити допоможе команда розробників. На сайті вказані контакти відділу по роботі із замовленнями. Необхідно зв’язатися з менеджером в робочий час, щоб обговорити деталі замовлення. Дерев’яна кухня – вартість роботи залежить від складності проекту, використаного матеріалу, декору, розміру та інших факторів. Фахівці Kitchen Wood проводять заміри, комп’ютерний дизайн-проект, і складають кошторис майбутнього проекту. Після підписання договору ціна на виконання робіт не змінюється. Доставка здійснюється транспортом Kitchen Wood, майстри збирають кухню і підключають всю техніку.

Голос Сокальщини на GoogleNews