Поради

Дешеві дзвінки за кордон з України: міф чи реальність?

Сьогодні зателефонувати за кордон з України вже не здається настільки великий фантастикою. Кожен мобільний оператор пропонує цікаві тарифи для зв’язку з рідними і близькими в інших країнах світу.

Дзвінок за кордон: що необхідно перевірити перед цим?

Перед тим як зателефонувати за кордон, обов’язково перевірте наступні моменти, щоб бути впевненими, що ви можете це зробити:

  • оператор може відключити можливість здійснення міжнародних викликів з певного номера телефону – ця проблема вирішується дзвінком в контакт-центр (якщо це ваша особиста сім-карта);
  • на вашому рахунку немає достатньої кількості коштів для дзвінка в іншу країну – поширена причина відмови, яку можна вирішити звичайним поповненням рахунку;
  • номер телефону набирається в неправильному форматі – обов’язково потрібно вводити код країни і міста, а тільки після цього – сам номер.

Звичайно, бувають і інші причини, але ці проблеми вважаються найпопулярнішими і їх можна легко вирішити.

Чому необхідно вивчити ринок перед дзвінком в іншу країну?

Як правило, всі мобільні оператори виставляють досить високу тарифікацію вихідних дзвінків за кордон. Вартість однієї хвилини може досягати десятка гривень. Іноді є плата за з’єднання, яка може вилитися в непогану суму. Щоб не витрачати зайвий, варто спочатку вивчити ринок мобільних операторів. Це дозволить знайти спеціальні тарифи і послуги для тих, хто часто дзвонить за кордон.

Якщо ви любите заощаджувати на дзвінках, подивіться інформацію на офіційних сайтах операторів в Україні. Якщо все одно виникли будь-які питання, можна звернутися в контакт-центр, де вам детально пояснять всі особливості того чи іншого тарифу.

Варто звернути увагу, що підключення спеціальних послуг може бути недоступним для певного плану. Тому даний факт також необхідно вивчити заздалегідь, щоб потім не довелося переходити на інший тариф і додатково платити гроші.

Розмовляючи з оператором, завжди цікавтеся, чи є плата за з’єднання, похвилинна тарифікація, додаткова оплата за послугу і будь-які обмеження.

Якщо ви все зробите правильно і витратите трохи більше свого часу, то зможете підібрати ідеальний тариф і не переплачувати. Наприклад, один з найпопулярніших операторів Київстар пропонує багато цікавих варіантів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.