Поради

Дезінфікуючі засоби від «Дезцентр Плюс»

Останні кілька років, коли вся планета потерпає від пандемії коронавируса, показали, як важливо використовувати дезінфікуючі засоби будинку, на роботі і в інших місцях масового скупчення людей

Компанія «Дезцентр Плюс» реалізує великий асортимент засобів дезінфекції від кращих українських та зарубіжних виробників. На сайті https://dezmed.com.ua/store/dezinficiruyushie-sredstva/ розміщений каталог товарів з детальним описом та рекомендаціями щодо застосування кожного препарату.

До складу препаратів для дезінфекції та обробки входять хімічно активні сполуки, які знищують шкідливі бактерії, віруси, спори, фугніціди. Їх застосовують для прибирання поверхонь, миття підлог, стерилізації та ін. Співробітники магазину підберуть засоби, що відповідають потребам покупця. Таким способом можна домогтися необхідного результату: знищення небезпечних мікроорганізмів на різних типах поверхні і в важкодоступних місцях.

У наявність різні типи засобів дезінфекції

  • Антисептичні засоби для рук. Їх застосовують для обробки шкіри рук в повсякденному житті і медичної обробки. У розділі представлені засоби з різними властивостями: з підвищеною ефективністю, з тривалою дією і ін.
  • Засоби дли дезінфекції та стерилізації. Їх використовують, щоб обробляти обладнання, яке використовують в медицині, косметології, фармацевтиці, мікробіології, а також для стерилізації різних інструментів.
  • Препарти для швидкої дезінфекції моментально знищують бактерії, вже готові до використання, прості в застосуванні.
  • Універсальні засоби. Вони відрізняються широким спектром дії, дозволяють одночасно проходити три етапи дезінфекції.
  • Устаткування для препаратів для полегшення обробки поверхонь. Сюди входять дозатори, ємності, розпилювачі, які дозволяють застосовувати засоби економно.

В наявність також таблетовані засоби. Їх просто використовувати, зручно зберігати і транспортувати.

Засоби для дезінфекції за вигідними цінами

Компанія «Дезцентр Плюс» пропонує широкий асортимент препаратів для дезінфекції за низькою вартістю. Особливо вигідна покупка акційних пропозицій. У наявність продукція від популярних виробників: ANIOS (Франція), BODE Chemie GmbH (Німеччина), Laboratoires Фармакос (Україна), Societe Nouvelle Clade (Франція), Медтест (Росія) та інших. Для кожного препарату представлено опис і спосіб застосування. Консультація з менеджерами можлива в телефонному режимі.

Голос Сокальщини на GoogleNews