Поради

Діагностика та ремонт турбіни від компанії «Профтурбо»

Власники «металевих коней» знають, як важливо мати потужний автомобіль. Щоб покращити його роботу, не завжди потрібно вдаватися до якихось хитрощів, достатньо проводити діагностику та своєчасний ремонт машини. Перевірка турбіни та заміна неполадок в її роботі сприяють підвищенню потужності двигуна. Компанія «Профтурбо» https://www.profturbo.com.ua/ua/ проводить перевірку та ремонт турбін з гарантією.

Ознаки несправності турбін

Щоб транспортний засіб працював як новий, потрібно, щоб його системи працювали як злагоджений організм. Про несправності авто подає сигнали, потрібно лише правильно їх розуміти. Якщо водій помітив, що підвищену витрату мастила, протікання мастила, зменшення динаміки розгону, дим із вихлопної труби — це перші ознаки несправності турбіни.

Серед головних поломок турбіни механіки відзначають:

  • Потрапляння бруду в автомобільне мастило. Візуально не видно, чи у масло потрапили часточки бруду чи сміття, проте вони поліруватимуть втулки і будуть закругляти їхні краї. Якщо у мастило потрапить великий абразивний шматочок, він буде утворювати на втулках великі борозни.
  • Потрапляння чужорідної речовини у компресорну частину. Від цього страждає компресорний равлик. Великі частинки стають причиною вигину лопатей компресорного колеса. Інколи лопаті й зовсім обламуються.
  • Недостатня кількість мастила призводить до перегрівання та зношення втулок, поломки турбіни.
  • Екстремальні умови експлуатації деталей, спричинені перекрутом, перегрівом, передувом.

Компанія «Профтурбо» здійснює реставрацію турбін. Це економічно вигідно для клієнтів, якщо термін експлуатації деталей, зазначений виробником, ще не завершився. Процес реставрації можливий лише у ідеально чистому приміщенні, яке повинно виділятися саме для цієї потреби. І у «Профтурбо» воно є. Спеціалісти дотримуються вимоги, щоб не спровокувати потрапляння пилу, який може спровокувати нову поломку. На проведений комплекс робіт діє гарантія протягом 12 місяців.

Переваги співпраці з компанією «Профтурбо»

Компанія гарантує клієнтам високий сервіс обслуговування, якісний швидкий ремонт та доступну вартість послуг. Майстри проводять роботи у обумовлений термін. На складі є у наявності деталі для заміни, необхідність встановлення нових запчастин обговорюється заздалегідь. З кожним замовником послуг індивідуально узгоджуються умови ремонту. Замовити послугу можна за контактними номерами телефонів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.