Поради

Для чого потрібні тести для аналізу води

Хоча Україна належить до тих країн, які не мають вираженої проблеми з питною водою, все ж якість водопровідної та криничної води у багатьох регіонах залишає бажати кращого

Доступ до чистої води значною мірою впливає на здоров’я всієї сім’ї. Проте не завжди є можливість відправляти зразки рідини на аналіз у лабораторію. Інтернет-магазин «Наномаркет» проводить аналіз питної води в домашніх умовах за посиланням пропонує рішення цієї проблеми — широкий вибір тестових смужок для аналізу рідини та деяких продуктів харчування у домашніх умовах.

В Україні важко назвати водопровідну воду придатною для вживання, хоча влада міст запевняє, що оновлює системи, систематично проводить очищення рідини. На відміну від США, Англії, країн Євросоюзу пити некип’ячену воду з крана наважаться далеко не всі. Проте ситуації бувають різними, і доводиться користуватися водою з крана, криниць, а у деяких регіонах люди змушені пити привозну воду, яка зберігається в бочках. Щоб убезпечити дорослих та дітей, варто перевіряти її на наявність хлору, нітратів та інших небезпечних речовин.

Експрес-смужки допоможуть впоратися з цим завданням навіть дітям. Перевіряти таким чином можна воду з крана, криниць, озер, річок. Смужки дають інформацію про:

  • Показник вільного та загального хлору.
  • Жорсткість води.
  • Рівень pH.
  • Наявність нітритів та нітратів.

Перевірка триває від 30 до 45 секунд. На упаковці розміщена таблиця з показниками, які відповідають нормам. Таким чином можна одразу звірити невідповідність результату до норми. У наявності тести, які допоможуть визначити вміст заліза, хлору, міді, кишкову паличку, каліформних бактерій.

Як користуватися смужками для перевірки води?

На кожній упаковці вказано рекомендації щодо застосування смужок:

  • Потрібно занурити смужку одразу у водойму чи у невелику ємність з рідиною, покрутити коловими рухами два рази.
  • Дістати смужку та обернути лицьовою стороною догори, не потрібно видаляти зайву воду.
  • Показники загальної жорсткості та лужності видно одразу, кількість нітритів, нітратів та рівень pH видно через кілька секунд.

Флакон зі смужками розрахований на кілька сотень відкривань, зачиняється герметично, не пропускає вологу. Зберігати смужки не рекомендовано у приміщеннях з високою вологістю повітря та під впливом прямих сонячних променів.

У інтернет магазин тестів та аналізів Наномаркет можна знайти товари від провідних виробників світу. В асортименті засоби для захисту взуття та одягу, будівельна хімія, автокосметика, миючі засоби, смужки для аналізу рідин та продуктів харчування. За додатковими консультаціями можна звертатися за контактними номерами телефонів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.