Поради

Для чого використовують глюкометр і тест-смужки і для кого вони розроблені?

Глюкометр – компактний апарат для вимірювання показників цукру в капілярної крові. Прилад успішно застосовується будинку і в умовах професійних діагностичних лабораторій. Регулярне тестування на цукор допоможе уникнути ускладнень діабету та інших ендокринних розладів. Також аналізи на глюкози рекомендовані вагітним жінкам і літнім пацієнтам. Щоб не витрачати час і гроші на відвідування діагностичних лабораторій, краще купити сам апарат і тест-смужки для глюкометра в домашню аптечку.

Що, крім глюкометра потрібно для проведення тесту на цукор

Принцип роботи глюкометра заснований на електрохімічному аналізі біологічного матеріалу. Саме тому самого апарату буде недостатньо для проведення тестування. До обраної моделі глюкометра знадобиться купити такі витратні матеріали:

1. Тест-смужки з назвою, що відповідає бренду виробника глюкометра. Кожен виробник випускає певні витратні матеріали для своїх приладів. Смужки інший торгової марки не підійдуть.

2. Ланцет або скарифікатор. Ланцетний пристрій – вдосконалена модифікація скарифікатора з тоншою і короткою голкою, що забезпечує безболісний забір крові.

3. Дезинфектор і спиртові серветки. Від чистоти рук і робочої поверхні безпосередньо залежить результат тесту, тому на дезінфектор не варто економити.

Деякі діабетики проводять тести на цукор не регулярно, інші змушені робити аналіз по кілька разів на день. З цієї причини виробники пропонують вибрати тест-смужки в упаковках по 25/50 або 100 штук. Аналізатори мають обмежений термін зберігання, тому при нерегулярному тестуванні не варто вибирати велику пачку.

Інші товари для діабетиків

Якщо одним із заходів профілактики діабету стала гормональна терапія, потрібно купити шприц інсуліновий або ручку. Засоби введення інсуліну відрізняються по конструкції від звичайних шприців, мають тонкий корпус і малу шкалу поділок. Голка шприца для інсуліну тонка і коротка, виготовлена ​​з техніки лазерної заточки – навіть при регулярних ін’єкціях на тілі не залишиться синців та набряків. Головним плюсом ручки для інсуліну вважається можливість довгострокового зберігання препарату, автоматичні настройки дози, глибини проколу і стильний вигляд. Всього 2-3 шприц-ручки вистачить на кілька років терапії в будь-який момент і будь-який час.

65768532
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.