Головна / Поради / Добавки до харчування поросят: БМВД і премікси – яку роль відіграють

Добавки до харчування поросят: БМВД і премікси – яку роль відіграють

Швидкість набору маси і повноцінний розвиток свиней багато в чому залежить від харчування. Правильний раціон здатний забезпечити відмінну надбавку у вазі, здоровий імунітет. Тільки за таких умов можна розраховувати на якісне м’ясо і сало. Щоб досягти поставленої мети, потрібно позбутися про збалансоване кормі. Не обов’язково самостійно готувати харчування, вираховуючи необхідну кількість тих чи інших компонентів. Простіше використовувати традиційні корми з біодобавками. Перейшовши на сайт avamarket.com.ua, можна познайомитися з їх асортиментом.

БМВД: характеристики та особливості добавки

Білково-мінеральна вітамінна добавка призначена для компенсації дефіциту корисних вітамінів і мікроелементів. Чи не містяться вітаміни А, D, B, E, K, а також аскорбінова кислота, амінокислоти, компоненти з молочної основою, джерела мінералів, білкові речовини, ферменти.

Збалансована БМВД для свиней корисна з точки зору імунітету, фортеці скелета, виведення токсичних речовин, поліпшення згортання крові, регенерації. Добавка потрібна плодоносним тваринам для нормалізації роботи репродуктивної системи. Вона може містити окремі компоненти, що стимулюють ріст.

Харчування відрізняється якістю і безпекою. Показаний БМВД для поросят у віці від одного тижня. Склад і дозування підбираються індивідуально з урахуванням вікових потреб тварин. Позитивний результат введення добавки в раціон можна помітити вже через сім днів. Він буде проявлятися:

  • поліпшенням травлення;
  • швидким набором маси;
  • хорошим загальним самопочуттям.

Біодобавки характеризуються простотою застосування. Вони перешкоджають розвитку багатьох захворювань, економлять гроші і час, сприяють отриманню якісних м’ясопродуктів.

Премікси: що собою представляють

Нерідко корм для свиней поєднують з преміксами. Це стимулятори росту. Вони містять гормони, що підвищують поживну цінність звичайних видів харчування. Склад добавки може варіюватися. Як правило, він неодмінно містить кілька десятків корисних компонентів. Мінеральні елементи зміцнюють імунітет тварин, нормалізують функції травного тракту, прискорюють ріст, вітаміни беруть безпосередню участь в роботі всіх органів і систем.

Представлений корм для поросят містить активних компонентів приблизно 30%. Решта 70% представлені наповнюють інгредієнтами. До таких належать висівки, вапняк. Обов’язково до складу включаються ферменти, що відповідають за якість засвоєння активно діючих добавок. Антиоксиданти забезпечують тривале зберігання продукту, захищають організм тварин від захворювань. Антибіотики прискорюють ріст і набір маси, перешкоджають інфекційним патологічних процесів.

Використовується премікс для поросят в якості додаткового харчування. Він не підходить для використання концентрованим. Вибирати його потрібно строго відповідно до призначення, урахуванням віку, стану здоров’я тварин. Важливо, щоб основне живлення було насичене білками.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!