Поради

Добова оренда авто в Києві: куди з’їздити, якщо у вас тільки 24 вільних години

Для сучасної людини синдром хронічної втоми – це не міф, а реальність. В постійній біганині за визнанням на роботі, саморозвитком і виконанням повсякденних справ люди не помічають, як втрачають смак до життя. Саме з цієї причини стають все більш популярними подорожі вихідного дня і оренда авто на день.

За допомогою ренти водії хоча б ненадовго перетворюються в автомандрівників, отримують нові емоції і заряд натхнення від поїздок. Навіть ті люди, які не звикли використовувати автомобільний транспорт в повсякденному житті, з радістю відправляються в міні-відпустку хоча б на день.

Саме шалений ритм нашого світу задав новий тренд і активно розвиває внутрішній туризм. З цієї причини експерти компанії RentUacar спеціально для водіїв вибрали 3 простих і одночасно цікавих маршруту.

Оренда авто в Києві подобово: де провести єдиний вихідний

Уявіть, що у вас тільки 24 вільних години і зберіть в рюкзак найнеобхідніше. А потім візьміть в оренду подобово авто в Києві і вирушайте по одному із запропонованих напрямків.

Байкове кладовище (Київ, вул. Байкова, 6) – тут поховані багато видатних особистостей, а місце для поховання тут обійдеться в кругленьку суму. Однак локація приваблює туристів і мандрівників не тільки пафосом або дорожнечею. Її цінують за унікальну меморіальну архітектуру і особливу атмосферу.

Тут представлені унікальні скульптури 19 століття, шедевральні ковані огорожі, а також рекордна кількість зелені для подібного місця. Навіть незважаючи на те, що деякі частини сильно поросли травою, загального приємного враження це не псує. Якщо є додатковий бюджет, тоді можна замовити екскурсію у гіда. Вартість на одну людину становить від 150 гривень, а час лекції займає трохи більше 2 годин.
Чорнобиль (134 км через P02) – зона відчуження після катастрофи на Чорнобильській АЕС встигла оновитися і рівень радіації на території став помітно нижче. Після виходу однойменного міні-серіалу локація привертає все більше туристів і в цілому є досить колоритною. Тут маса занедбаних заводів, будинків, спортклубів та парків.

При цьому навіть після аварії в місті з’являється безліч пам’ятників, дивовижних скульптур і арт-об’єктів. Особливо варто виділити Пам’ятник тим, хто врятував світ, меморіальний комплекс «Зірка Полину» і «Укриття» над четвертим енергоблоком ЧАЕС. Перед тим як підете сюди, оформите оренду машини на день компактних розмірів і з економічним споживанням палива. Так поїздка не буде занадто накладної в фінансовому плані.

Музей космонавтики імені Сергія Корольова в Житомирі (140 км, через E40 / M06) – об’єкт включає в себе кілька локацій і дозволяє туристам ближче познайомитися з життям великого радянського вченого. Мандрівникам варто обов’язково відвідати будинок-музей Сергія Павловича і заглянути в будівлю експозиції «Космос».

У першому випадку можна побачити місце, де майбутній академік провів дитинство, побачити його особисті речі, меблі і т.д. Унікальні предмети і документи спеціально для музею надали рідні Королева, а також близькі друзі. А на експозиції можна познайомитися із зразками космічної техніки, спорядженням космонавтів, рідкісними фото, космічної документацією.

Фірма RentUacar працює на ринку протягом декількох років, надає бронювання автомобілів в Києві за ціною від $ 20 в день, відкрила 6 офісів по Україні і добре вивчила побажання клієнтів. Крім транспортних засобів в компанії можна замовити додаткове спортивне та туристичне спорядження, оформити мультізаявку і кожен день міняти авто. При цьому всі машини напрокат в Києві проходять регулярне ТО, миття і чищення салону.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.