Поради

Додайте будь ласка посилання в першому абзаці статті / новини.

У сучасному світі люди віддають перевагу іноземних валют. Вважається, що вони більш стійкі. Зберігати заощадження спокійніше саме в іноземних валютах. Стежити за курсом можна тут в режимі онлайн через інтернет, що дуже зручно. Вибрати відповідний вам, головне вигідний і перевести. Ось девіз сучасної людини.

На жаль прогнозування валютного курсу на сьогоднішній день є важким процесом. Ситуація в світі не дає гарантії, що актуальний курс не зміниться через добу. Внести ясність дуже важко. Фахівці стверджують, що зовсім скоро все стабілізується.

На даний момент рубль знаходиться під сильним тиском, зокрема через припинення дій ОПЕК, а потім різкий спад цін на нафту. Курс рубля зріс до 74 рублів за долар. Фахівці прогнозують, що ймовірність збереження даного курсу дуже висока.

Найближчі 3-6 місяців повній залежності від динаміки поширення пандемії. Зараз темпи хворих йдуть на спад, що не може не радувати. Це означає, що найближчим часом валютний курс стабілізується. У світі буде стійка ситуація, яка внесе ясність в фінансові питання. Промисел і торгівля будуть відновлені в ідеальному вигляді, попит на нафту повернеться до свого попереднього стану, отже ціни на сировину підніметься і курс російської валюти буде підтриманий. Якщо долар залишиться на тому ж місці, 70-75 рублів, то валюта може зміцнитися. У разі якщо країнами ОПЕК нафтовидобуток буде скорочена, то є ймовірність, що курс рубля повернеться в колишнє стані, тобто 65 рублів за долар.

У ситуації затяжного періоду боротьби з вірусом, економіку доведеться “заморозити”. А це означає, що попит на нафту впаде до 15-20 доларів за барель, а російський курс підніметься ще вище, до 80-90 рублів за долар. Цей варіант є найбільш негативним, повернути курс валют до свого попереднього стану буде складно, економіка буде сильно ослаблена.

Чи варто вкладатися в долар?

Це рішення вам треба прийняти самим. Ви може знайти відповідний курс і зробити обмін. Інвестиція буде вважатися невдалою, так як при зростанні курсу ваш “внесок” нічого вам не принесе. Застрахувати свої заощадження від втрат на даний момент скоріше не можливо. Вклади на сьогоднішній день не принесуть вам великий вигоди, а якщо це головна мета, яку ви перед собою ставите, то дочекайтеся стабілізації курсу валют.

З урахуванням можливого ризику, пов’язаного з ослабленням рубля, фахівці вважають що вкладатися в подорожчала валюту вже пізно. Тим більше, що динаміка національної валюти все ж залишає пріоритетним варіант, що рубль знову займе свою позицію, яка була втрачена в зв’язку з ослабленою економікою. Ситуація на фондових ринках покращиться. Тому купувати долари, не найкраща ідея.

Краще розглянути вкладення в акції компаній з високим доходом дивідендів. Під час кризи інвестиції дуже перспективні. Більша кількість активів розпродають через панічні страхів, а отже у вас є шанс значного приросту капіталу. Ось вкладатися в акції краще іноземні, долар відмінно для цього підійде.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.