Поради

Догляд за ресорами і усунення пошкоджень

Ресора – це деталь автомобіля, яка постійно перебуває під навантаженням. Тому необхідно регулярно проводити перевірку її стану. Досвідчені механіки рекомендують кожні 10000 км пробігу розбирати пластини і чистити їх від бруду та іржі.

Відбувається це таким чином – спочатку наждачним папером видаляють весь наліт, а потім промивають листи в гасі. Перед тим як зібрати деталь, її фарбують фарбою, щоб захистити від утворення іржі, а потім змащують сумішшю солідолу і графіту.

Пальці ресор також слід обробляти тавотонагнетателем раз в кілька днів. Але потрібно бути акуратним, особливо в процесі фіксації гайок, так як пальці досить крихкий елемент і їх можна пошкодити.

Ще одна деталь, яка б вимагала в періодичній перевірці – драбини. Цей пристрій необхідно для кріплення самої ресори до осі і мосту автомобіля. Для коректної роботи вони повинні бути завжди туго затягнуті. Відповідно стан кріплення варто перевіряти раз на кілька днів.

Якщо поломка все-таки трапилася, то потрібно в першу чергу розібратися який саме елемент ресорної підвіски несправний. І далі визначити – чи можливий ремонт або доведеться повністю міняти деталь. Так, можна замовити ресори DAF LF за посиланням https://ressora.ua/daf-45-lf/. Це може знадобитися в ситуації, коли пристрій лопається. Щоб дістатися з такою поломкою до СТО, автослюсарі рекомендують покласти гайковий ключі зверху і знизу лопнула пластини і міцно обмотати дротом. І тоді рухатися можна буде далі, але обережно.

При нахилі кузова на одну сторону, можна зробити висновок що стався прогин пластин. В такому випадку несправність усувають, підганяючи листи за спеціальним шаблоном.

Ще одна ситуація, яка може статися – скрип і поломка ресорного пальця. Причиною тому може бути недостатня кількість мастильного матеріалу. Сліди зносу буде видно чітко. Купити ресори та інші деталі на них можна в спеціалізованих магазинах.

З огляду на все вищесказане, необхідно регулярно проводити технічної обслуговування і перевірку ресори. І тоді деталь прослужить тривалий термін. А якщо все ж необхідна заміна, то використовувати тільки оригінальні деталі відповідні марки вашого авто. Наприклад, якісні ресори на IVECO DAILY можна замовити в інтернет-магазині у перевіреного постачальника за доступними цінами.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.