Поради

Домашня траворізка: чи стане в нагоді для домашнього господарства?

В Україні купити траворізки встигли далеко не всі фермери і власники приватних господарств. Прагнення заощаджувати сприяло тому, що цей момент постійно відтягувався в часі. Правда, рано чи пізно приходить усвідомлення: траворізки для домашнього господарства все ж потрібна. Домашня траворізки допомагає успішніше доглядати за ділянкою, прибирати сміття, та ще й заготовлювати корм для худоби або сільськогосподарської птиці. Особливо переваги пристрою помітні, якщо купити траворізки в інтернет магазині недорого, підібравши саму універсальну модель. Подивитися каталог з різними по функціоналу і цінами моделі ви можете тут. Прямо на сайті можна також оформити замовлення.

У чому переваги домашньої траворізки?

Власники приватних господарств часто стикаються з проблемою активно зростаючих бур’янів. Їх можна прибрати, і вивести як сміття. Однак, це неоптимальний використання природного ресурсу. Можна пустити бур’яни на отримання прибутку. Для цього достатньо порізати траву в траворізки, і віддати її на корм своєму худобі. Якщо ж худоби у вас немає – то продайте сусідам або односельчанам.

Якщо вибираєте універсальну модель, то користі буде ще більше. Перемелювати можна буде зерно, коріння, гілки, кукурудзяні качани. Раціон вашого худоби стане багатшим мінералами і вітамінами, тому маса корів, кіз, овець, птахів буде зростати, а кількість надою від молочної худоби побільшає.

Працювати з траворізки для трави просто і зручно. Просто кладіть сировину в приймач, і ввімкніть пристрій. Якщо це механічна модель, то доведеться крутити важіль. Якщо автоматична – просто натиснути на кнопку харчування.

Де купити домашню траворізку в Україні?

Домашню траворізки купити легко, і для цього не треба шукати імпортні моделі. Вітчизняні траворізки досить багатофункціональні, зручні в експлуатації. Не дуже зручно їхати в обласний центр, щоб відвідати фізичний магазин, тому фермери все частіше і частіше роблять покупки через інтернет. Наприклад, вибрати і замовити різні моделі траворезок можна в інтернет магазині Cropper. Тут ви також знайдете іншу корисну в сільському господарстві техніку. Наприклад, доїльні апарати, автоклави, коптильні, навішування на мотоблоки.

Посилку доставлять в будь-який населений пункт України: великі міста різних областей і невеликі села. Доставка – Новою Поштою або фірмою Інтайм. Ви самі вибираєте, з яким перевізником вам буде приємніше працювати. Оплата – післяплатою, коли будете забирати посилку. Можна також перевести оплату банківською карткою, після того, як оформите замовлення на сайті. Якщо будуть питання – телефонуйте на номер гарячої лінії, і задайте свої питання консультанту. Вам дадуть поради, і допоможуть швидко оформити замовлення на товар, який вам цікавий.

Голос Сокальщини на GoogleNews