Поради

Дорожня розмітка. Нанесення розмітки холодним пластиком

Дорожня розмітка є ключовою в правилах дорожнього руху, розподілу прав на дорозі і в забезпеченні безпеки водіїв. На жаль, іноді якість доріг знаходиться на такому плачевному рівні, що розмітка тут може мало чим посприяти. Про що ж піде сьогодні мова? Ми поговоримо про нанесення дорожньої розмітки холодним пластиком, а також поговоримо про те, яка компанія може забезпечити такі послуги. Впевнені, буде досить корисно і пізнавально. Почнемо.

Холодний пластик як розмітка на дорозі

У чому відмінність розмітки пластиком від звичайної? А в тому що у холодного пластику досить висока зносостійкість розмічального покриття, а також досить еластичні і морозостійкі. Ви ж напевно не рідко спостерігали, ога після сходження снігу дорожні служби щороку малюють нову розмітку, яка прослужить до настання нових заморозків, в кращому випадку. А щоб розкреслити дорогу, їм необхідно частково її перекривати, що викликає певний дискомфорт у водіїв, тобто у нас.

Найчастіше, розмітка з холодного пластику виконана за допомогою рельєфної стрічки STAMARK, яка має світловідбиваючий шар і керамічні частинки, які практично не схильні до стирання.

Що це вам дає на дорозі? По-перше, в нічний час доби ви ідеально будете бачити всю дорожню розмітку при включеному далекому або ближньому світлі фар. По-друге, така дорожня розмітка служить набагато більше часу, ніж звичайна. Плюс до всього, її можна наносити не тільки на готовий асфальт, але і в тільки що залитий, гарячий. Термін експлуатації подібного типу розмітки більше чотирьох років.

Компанія “Знаки UA”

Компанія “Знаки UA” надає повний спектр послуг з нанесення вертикальної та горизонтальної розмітки на будь-якому асфальтованому ділянці України. Причому, як не дивно, розмітку холодним пластиком можливо виконати навіть тоді, коли дорога знаходиться в жалюгідному стані або ж складність робіт досить висока.
Все це можливо завдяки сучасному, високотехнологічному устаткуванню, профессіоальному персоналу і якісному устаткуванню.

Станом на 2020 рік, на рахунку компанії близько 4 315 успішно виконаних проектів, що робить її найбільшою компанією в Україні в сфері організації безпечного дорожнього руху.

Європейський підхід до справи завжди призводить “Знаки UA” до успіху, адже їх виконаними роботами залишається тільки пишатися. Вони піднімають досить жалюгідний рівень наших доріг, роблячи дійсно якісні розмітки.

Голос Сокальщини на GoogleNews