Поради

Доставка квітів у Львові від компанії No Reason Flowers

Щоб розказати про свої почуття, не обов’язково використовувати слова. Букет квітів може повідомити набагато більше. Вмілі флористи здатні підібрати рослини таким чином, щоб надіслати влучний месседж людині, якій призначено букет. Флористичний центр No Reason Flowers у Львові пропонує доставку оригінальних букетів у межах міста.

Переваги доставки живих букетів

У сучасному світі час є важливим ресурсом. Навіть збираючись на романтичне побачення, важливо все зробити вчасно. Послуга доставки букетів стане приємною несподіванкою для жінки та зекономить час для чоловіка на пошук підходящих квітів. Та це не єдина перевага послуги доставки.

  • Можливість неспішно обрати букет. Не потрібно поспішати, щоб обрати квіти, можна добре розгледіти склад композицій та вивчити, що символізує кожна рослина.
  • Свіжі квіти у наявності, які будуть довго радувати жінку. Флористичні компанії дорожать своєю репутацією, тому співпрацюють з надійними постачальниками.
  • Швидка доставка та збереження краси букета. Якщо купувати квіти самостійно, не завжди є можливість довести букет в належному стані.
  • Оригінальні букети та упаковка. Магазини квітів слідкують за новинками у секторі флористики, подарунків, аксесуарів.
  • Можливість влаштувати романтичний сюрприз. Доставка букетів здійснюється додому, на роботу, в ресторани та кафе. Це чудова можливість порадувати близьку людину, якщо немає змоги бути поряд з нею.

Компанія No Reason Flowers https://noreasonflowers.com/bukety/ представляє всі доступні варіанти для замовлення у каталозі. Оформити послугу доставки можна на сайті.

Які букети в моді у 2022 році

Виявляється, у світі квітів також є модні тенденції та класичні традиції. У цьому році актуальні букети ніжних відтінків з поєднанням квітів рожевого, білого, бузкового, блакитного, бежевого. Щодо сортів квітів, то у моді залишаються іриси, фрезії, рожеві троянди, піони, гортензії. Додати у композицію родзинку та легкий аромат зможуть квіти лаванди.

Цього року особливі тенденції дісталися і до оформлення квітів. Затребуваними досі залишаються крафтові та паперові обгортки одного кольору. Зараз популяризується мінімальна кількість застосування штучного пакування з полімерів чи пластику. То ж у моді мінібукети, невеликі композиції без упаковки. Досі залишаються затребуваними композиції в оригінальному пакуванні у вигляді конвертів, корзин, соломֹ’яних капелюшків.

Актуальні букети округлої форми з використанням квітів одного кольору та розміру. Авторські букети складають з використанням фруктів та солодощів.

Голос Сокальщини на GoogleNews