Поради

Доступна гідравліка та комплектуючі навіть у воєнний час від «Hydromarket»

Сьогодні в Україні тривають активні бойові дії. На жаль, це наші реалії. І про них добре знає кожна, навіть дитина. Дуже страшно, що нашим дітям доводиться все це бачити, пропускати через себе. Але навіть при цьому життя не зупинилося. Вона продовжується. І ми маємо зробити все, що від нас залежить, щоб забезпечити країні економічну стабільність та максимально задовольнити запити споживчого ринку. І «Гідромаркет» активно працює у цьому напрямку. Навіть у цей складний час компанія здатна забезпечити стабільне постачання різноманітного гідравлічного обладнання, комплектуючих, техніки спеціального призначення, вантажних автомобілів та безліч інших машин та механізмів.

Величезний асортимент товарів в онлайн-каталозі «Гідромаркет»

Каталог товарів інтернет-магазину компанії Hydromarket налічує тисячі позицій оригінальної, сертифікованої продукції від провідних світових виробників. Покупці зможуть придбати:

Гідравліку та пневматику. Це як повністю укомплектовані та готові до використання системи, так і окремі компоненти, які можуть знадобитися на етапі ремонту спецтехніки.
Навісне обладнання для техніки спеціального призначення та вантажівок. Йдеться про різні види ковшів, комунальні щітки та змінну щетину до них, лебідки, гідроборти, ґрунтообробні навіси, снігоприбирачі, гідромолоти, гідробури, вили, захвати, подрібнювачі деревини та ін.
Масляні станції різної продуктивності та електрогідравліки для вантажних автомобілів, навантажувачів.
Техніку спеціального призначення: навантажувачі, екскаватори, бурові установки, причепи та напівпричепи, агротехніку, сміттєвози, самоскиди, тягачі, автоцистерни, лісозаготівельні, підземні, кар’єрні машини, евакуатори, автовози, автогрейдери, автовишки, автократи, асфальт, асфальт

Зверніть увагу: станції технічного обслуговування компанії «Гідромаркет» пропонують комплекс послуг з переобладнання самоскидів, спецтехніки, тягачів, встановлення гідравліки, ремонт гідросистеми та її компонентів.

Співпраця з «Гідромаркетом» буде вигідною та зручною для кожного нашого покупця. Компанія зберегла довоєнні ціни, пряму співпрацю із постачальниками, бонусні програми. Більш детально про особливості співпраці можна дізнатися у консультантів компанії у зручний для себе час.65133975

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.