Поради

Дропшипінг – реальна можливість заробляти в інтернеті

Сучасні технології дозволяють працювати із будь-якої точки світу. Деякі професії поступово зникають, а деякі модифікуються. Сьогодні робота продавця зазнала суттєвих змін. Так, можна бути партнером великого виробника, продавати його товар, отримуючи відсоток угод, при цьому не витрачати особисті кошти на старт бізнесу. Це не фантазія, а реальний заробіток – дропшипінг!

Дропшипінг: хто може ним займатися і як це працює

Стати дропшиппером можуть бути повнолітні громадяни України. Стать, вік, рід занять немає значення. Продажі за цією системою мають просту схему. Є великі виробники одягу, побутової техніки, товарів для дому та ін. Їм необхідно реалізувати свою продукцію і чим більше, тим краще. Тому, крім звичайних торгових центрів, інтернет-магазинів вони співпрацюють з посередниками.

Посередник – партнер компанії – розміщує дані про товар на своїй сторінці в соціальній мережі, на безкоштовних майданчиках оголошень, листується з покупцем, контролює оплату та відправку посилки. Різниця між реальною вартістю товару та накруткою посередника становить виручку останнього. Продавцю вигідна співпраця, оскільки він не орендує склад, не займається відправкою товару, а бере на себе обов’язки менеджера.

Компанія Let’s Shop пропонує співпрацю дропшипперам за такою схемою:

  • Покупець робить замовлення на оголошення посередника.
  • Замовник оплачує товар за ціною, встановленою посередником.
  • Дропшиппер замовляє продукцію у Let’s Shop, компанія надсилає товар клієнту, номер накладної партнеру.
  • Покупець забирає товар, дропшиппер отримує прибуток від продажу.

У наявності величезний асортимент товару, тому партнери Let’s Shop можуть вибрати продукцію, з якою їм найлегше працювати. Щоденно асортимент товару поповнюється. Компанія надсилає посилки післяплатою і по повній передоплаті. В особистому кабінеті на сайті відображаються всі угоди, там можна вести звітність, контролювати доставку посилок покупцям.

Як стати партнером компанії Let’s Shop

Тим, хто бажає заробляти не виходячи з дому, необхідно пройти реєстрацію на сайті Let’s Shop. Фізична особа потрапляє до списку партнерів компанії. З кожним дропшиппером працює персональний менеджер. Він допомагає налагодити роботу, пояснює специфіку товару, надає фото та параметри продукції, проводить інструктаж із розвантаження фотографій на торгові майданчики. Ціни для дропшиперів становлять -10% від роздрібної вартості продукції на сайті.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.